Шкурін забив в дебюті за Динамо, відібравши у Серветта наближалася перемогу

11 липня 2021, 05:11 | Футбол

Ранковий переліт киян з України до Швейцарії міг вплинути на результат, якби не новоспечений форвард "

Динамо Київ початок свій другий тренувальний збір в Швейцарії поєдинком проти місцевого Серветта, який в минулому футбольному році став "

Підопічні Мірчі Луческу вилетіли до Женеви з аеропорту Бориспіль 10 липня в 09:30 за київським часом, але, тим не менш, вже ввечері вони приступили до роботи і зіграли товариський матч.

Очевидно, що очікувати від втомлених після перельоту футболістів Динамо якісної гри було б дуже необачно. Все наближався до мінімальної перемоги Серветта, поки що вийшов на заміну новачок киян Ілля Шкурін не повернув рівновагу в рахунку на 85-й хвилині і не врятував для своєї команди нічийний результат.

Не можна не відзначити, що для форварда з Білорусі цей поєдинок став першим у футболці київського Динамо. Йому треба було всього 10 хвилин на поле, щоб скрасити свій дебют результативною дією.

Динамо - Серветт 1: 1 Голи: Шкурін, 85 - Імері, 13 Динамо: Бойко - Кендзьора, Бражко (Дубінчак 46), Сирота (Шабанов 75), Сідклей (Тимчик 46) - Андрієвський (Коробенко 78), Шепелев (Гармаш 46).

Серветт: Фрік - Кліші, Руіль, Діалло, Сотье - Коньят, Імері, Вальс - Коне, Сассо, Кия.