Верес в контрольному матчі поступився агробізнесу

08 липня 2021, 00:06 | Футбол
Верес - Агробизнес, НК Верес

Верес в своєму третьому контрольному матчі на навчально-тренувальному зборі мінімально поступився агробізнесу з рахунком 0: 1.

Єдиний гол у матчі був забитий в кінцівці першого тайму, коли на 42-й хвилині Геннадій Пасіч НЕ догледів за Іваном Когутом, який замкнув простріл з лівого флангу.

У минулих контрольних зустрічах підопічні Юрія Вірта розписали мирову з Волинню (0: 0) і програли Львову (1: 2).

Свій наступний матч новачок УПЛ проведе проти львівських Карпат. Гра відбудеться у Львові, 10 липня.

Верес - Агробізнес 0: 1.

Гол: Когут, 42.

Верес: Кичак - Г. Пасіч (Тимофієнко, 63), Солдат (Савошко, 70), Гончаренко, Немчанінов (Данилюк, 72), Е. Пасіч, Петько (Мельник, 46), Полюлях (Кльоц, 46), Кучеров, Сергійчук (Гегедош, 46), М. Шестаков (Гайдучик, 63).

Попередження: Гайдучик, 65.