Макаренко: У стартові п'ять хвилин обох таймів нам не вистачило концентрації

04 липня 2021, 16:43 | Футбол

Півзахисник "

Півзахисник збірної України Євген Макаренко прокоментував поразку своєї національної команди у чвертьфінальному матчі Євро-2020 проти Англії (0: 4).

" Пропускати від такого опонента на перших хвилинах. Такі команди не прощають.

Після першого гола ми почали входити в гру, були на м'ячі, володіли певною ініціативою, були передумови для хороших атак. На жаль, забити не вдалося. У першому і другому таймі в стартові п'ять хвилин нам не вистачило концентрації, через що ми пропускали голи. Третій м'яч виявився фатальним. Після нього Англія, укомплектована висококласними футболістами, відійшла і грала за рахунком.

Що стосується мого виходу на заміну, то при рахунку 0: 4 хотілося допомогти команді.

Було важко, хлопці виглядали пригніченими. Не мені оцінювати свою гру, є експерти. Чим зміг, тим і допоміг.

Хлопці дуже засмучені, так залишати турнір не хотів ніхто. Занадто великий рахунок для вильоту на такій стадії. Після матчу тренери подякували нас за виконану роботу, яку ми почали ще в середині травня. Сказали, що ми повинні пишатися результатами і грою, яку показали на Євро-2020 "

на Football. ua доступний відеоогляд матчу Україна - Англія.