Лідс в гостях здобув перемогу над Саутгемптоном

18 травня 2021, 23:53 | Футбол

Голи Бемфорда і Робертса принесли в актив "

Завершився поєдинок 37-го туру англійської Прем'єр-ліги, в якому Саутгемптон приймав на своєму полі Лідс Юнайтед.

Довгий час командам не вдавалося реалізувати свої моменти, однак це змінилося на 72-й хвилині, коли Патрік Бемфорд зіграв на межі офсайду і філігранно відправив м'яч у сітку воріт "

Здавалося, що гол англійського форварда стане єдиним в даному протистоянні, проте вже в компенсований час Робертс, який вийшов на заміну в другому таймі, закріпив перевагу "

Саутгемптон - Лідс Юнайтед 0: 2 Гол: Бемфорд, 72, Робертс, 90 + 5 Саутгемптон: Маккарті - Уокер-Пітерс, Вестергор, Стівенс, Саліс, Армстронг, Дженепо, Телла (Редмонд, 70), Уорд-Прауз - Уолкотт (Діалло.

Лідс: Касілов - Ейлінг, Купер, Льоренте (Берарді, 46) - Даллас, Харрісон, Філліпс (Стрейк, 46), Аліоскі - Рафінья, Бемфорд, Родріго (Робертс, 78).

Попередження: Філліпс, Даллас, Стрейк.