Верона - Болонья 2: 2 Відео голів та огляд матчу

18 травня 2021, 10:44 | Футбол
Верона — Болонья, Getty Images

У поєдинку 37-го туру італійської Серії А Верона на своєму полі розписала мирову з Болоньєю. Зустріч завершилася з рахунком 2: 2.

Вже на другій хвилині Фараони вивів господарів вперед, але в середині першого тайму Де Сільвестрі зрівняв цифри на табло. У другому таймі ситуація повторилася - Калинич знову вивів господарів вперед але за вісім хвилин до кінця основного часу матчу Паласіо приніс нічийний результат для гостей.

Огляд матчу:.

Верона - Болонья 2: 2 Голи: Фараони, 2, Калинич, 53 - Де Сільвестрі, 32, Паласіо, 82 Верона: Пандурі, Гюнтер (Давидович, 74), Чеккеріні, Димарко, Фараони, Іліч, Лазович, Дзакканьі (Сальседо, 86.

Болонья: Равалья, де Сільвестрі, Дейкс (Орсоліні, 74), Сумаоро, Томіясу, віньяте (Джувара, 90), Схаутен (Полі, 90), Сансоне (Барроу, 62), Соріано, Ольсен, Паласіо (Raimondo, 90).

Попередження: Гюнтер, Барак, Дейкс, Схаутен, Соріано, Калинич.