Ювентус - Інтер 3: 2 Відео голів та огляд матчу

16 травня 2021, 01:17 | Футбол

Пропонуємо вашій увазі кращі моменти поєдинку.

Ювентус в рамках 37 туру чемпіонату Італії відправився в гості до Інтеру, який вже гарантував собі чемпіонство.

Підопічні Андреа Пірло змогли добитися переможного результату в дуже непростому матчі з рахунком 3: 2.

Огляд матчу:.

Ювентус - Інтер 3: 2 Голи: Роналду, 24, Куадрадо, 45 + 3, 88 (пен. ) - Лукаку, 35 (пен. ), К'єлліні, 85 (авт. ) На 24-й хвилині Кріштіану Роналду (Ювентус) не забив пенальті (воротар).

Ювентус:

Щесни - Данило, Де Лігт, К'єлліні, Алекс Сандро - Куадрадо, Бентанкур, Рабіо, К'єза (Демірал, 70) - Кулусевскі (Маккенна, 57), Роналду (Мората, 70).

Інтер: Ханданович - Шкрініар, Де Врей, Бастони (Весіно, 80) - Хакимі, Барелла, Брозовіч, Еріксен (Сенсі, 72), Дарміан (Перішич, 46) - Лукаку, Мартінес.

Попередження: Кулусевскі, Бентанкур, К'єлліні, Куадрадо - Дарміан, Мартінес, Бастони, Брозовіч На 55-й хвилині був видалений Родріго Бентанкур (Ювентус) (друге попередження).

На 90 + 2-й хвилині був видалений Марцело Брозович (Інтер) (грубе порушення).