Фулхем - Бернлі 0: 2 Відео голів та огляд матчу

11 травня 2021, 11:20 | Футбол

Представляємо вашій увазі відео найкращих моментів поєдинку чемпіонату Англії.

Поразка від Бернлі в рамках 35-го туру англійської Прем'єр-ліги стало для Фулхема фатальним, оскільки лондонський клуб остаточно втратити шанси на виживання і наступний сезон проведе в Чемпіоншипа.

Підопічні Скотта Паркера пропустили в свої ворота два м'ячі в першому таймі, не зумівши при цьому після перерви реалізувати свої моменти, незважаючи на своє явну перевагу.

Відео голів та огляд матчу:.

Фулхем - Бернлі 0: 2 Голи: Вествуд, 35, Вуд, 45 Фулхем: Ареола - Адарабіойо (Лофтус-Чик, 74), Андерсен, Робінсон, Тете (Маджа, 54) - Замбо-Ангісса, Лемін - Лукман, Рід (нім.

Бернлі: Поуп - Ми, Тарковського, Тейлор, Лоутон - Браунхілл, Корк, Вествуд, Макніл - Видра (Родрігес, 67), Вуд (Барнс, 86).

Попередження: Замбо-Ангісса, Лемін.