Сімеоне: Залишилося дев'ять ігор до чемпіонства - будемо готуватися

05 квітня 2021, 10:22 | Футбол
Диего Симеоне в матче против Севильи, Getty Images

В рамках 29-го туру іспанської Ла Ліги мадридський Атлетіко на поле стадіону Рамон Санчес Пісхуан протистояв Андалузії Севільї, і не зумів впоратися з тиском суперників в середині другого тайму (0: 1).

По завершенню поєдинку, головний тренер "

" Ми погано почали, але до 30-й хвилині почали виглядати більш розкуто в атаці, проте небезпечних ситуацій так і не створили в достатній кількості.

У другому таймі ми заграли куди сміливіше, і гра йшла досить рівно аж до гола суперників. В окремих аспектах, як контроль м'яча і побудова безпечних переходів в атаці, ми були краще суперників, але вони зуміли забити, а ми ні. Їх гол, після - втрачені шанси Ермосо і Корреа... Дуже складна і гра для нас.

Ми повинні продовжувати спроби удосконалювати свою гру, і продовжувати старанно працювати заради успішної кінцівки сезону.

На нас чекає тиждень, коли майже всі наші гравці будуть в нашому розпорядженні, хоча кілька футболістів не зможуть грати проти Бетіса через дискваліфікації.

Залишилося дев'ять ігор, і нам належить в наступному турі зіграти проти непростого суперника. будемо готуватися. У нас є тиждень, щоб якісно попрацювати, виправити помилки, і продовжити йти до своєї мети "

У наступному турі мадридський Атлетіко знову зіграє в Севільї, але на цей раз відвідає місцевий Бетіс.

За матеріалами: atleticodemadrid.com