Десна не залишила шансів Руху

08 березня 2021, 18:22 | Футбол
УПЛ

В рамках 17-го туру української Прем'єр-ліги львівський Рух на стадіоні Скріф брав Десну.

Гості зуміли відкрити рахунок на 21-й хвилині поєдинку. Після помилки від Рагнар Сігурдссон 31-річний Євген Чепурненко відкрив рахунок в грі. Цей м'яч став для нього дебютним у УПЛ. На 43-й хвилині рахунок 0: 2 зробив Єгор Картушов.

У другому таймі Десна почала грати ще активніше. На 62-й хвилині " Філіп Будковський скористався цією можливістю.

Четвертий м'яч прийшов майже відразу після третього. Гуцуляк розібрався з захисниками львів'ян, змістився в центр і закрутив м'яч у дальній кут.

Рух - Десна 0: 4.

Голи: Чепурненко, 21, Картушов, 43, Будковський, 62, Гуцуляк, 65 Рух: Мисак, Сігурдссон (Гагун, 46), Білий, Зец, Гліха, Федорчук, Карасюк, Мартинюк (Сич, 46), Бойчук, Борячук (Климчук.

Десна: Паст, Конопля, Тамм, Гітченко, Картушов (Калитвинцев, 76), Мостовий, Огиря, Гуцуляк (Сухоцький, 82), Тотовіцкій, Будковський (Дегтярьов, 82), Чепурненко (Єрмаков, 76).

Попередження: Будковський, Кондраков, Гліха, Мостовий, Федорчук,.