Сельта в матчі з сімома голами здолала Уеска

07 березня 2021, 19:45 | Футбол
Уэска - Сельта, Getty Images

У поєдинку 26-го туру іспанської Ла Ліги Сельта в гостях мінімально обіграла Уеска з понад результативним рахунком 4: 3.

Гості відкрили рахунок вже на п'ятій хвилині завдяки голу Сантьяго Міни. Господарі швидко відійшли від такого початку зустрічі і вже до 16-й хвилині Уеска вела в рахунку, а авторами голів стали Дімітріс Сіовас і Рафа Світ. Проте, Сельта змогла відповісти точним ударом Ноліто, що означало, що перший тайм команди завершили з рахунком 2: 2.

На початку другого тайму Уго Мальо вивів галассійскую команду вперед і ситуація залишалося такою до 74-й хвилині, коли Давид Феррейра зрівняв цифри на табло. Перемогу команді Оскара Гарсії приніс забитий м'яч у виконанні Франа Белтрана.

Таким чином, Сельта набрала 33 очки і піднялася на 8-е місце в турнірній таблиці Ла Ліги, а у Уеска 20 балів і остання 20-й рядок.

Уеска - Сельта 3: 4 Голи: Сіовас, 14, Рафа Світ, 16, Феррейра, 77 - Міна, 5, Ноліто, 37, Мальо, 52, Белтран, 76 Уеска: Фернандес - Інсуа (Гомес, 81), Сіовас, Пулідо.