Бундесліга. Герта перервала девятіматчевую серію без перемог, Лейпциг не пощадила Фрайбург і інші матчі

06 березня 2021, 21:41 | Футбол
Герта, Getty iMages

В рамках 24-го туру німецької Бундесліги завершилися ще чотири матчі.

Айнтрахт у Франкфурті зіграв внічию зі Штутгартом (1: 1).

Всі голи були забиті в другому таймі. У Штутгарта відзначився Калайджіч на 68-й хвилині, а за Айнтрахт забив Костич через хвилину.

Айнтрахт - Штутгарт 1: 1.

Голи: Костич, 69 - Калайджіч, 68 Айнтрахт Ф: Трапп, Ерік Дурм (Туре, 72), Хінтереггер, Ільзанкер, Ндіка, Хасебе (Роде, 72), Костич, Соу, Юнес, Андре Сілва, Йович.

Штутгарт: Кобель, Кемпф, Антон, Мавропанос, Соса, Ендо, Мангаля, Ферстер, Кулібалі (Климович, 62), Вамангітука, Калайджіч.

Попередження: Ндіка, Хінтереггер, Вамангітука, Кулібалі.

Берлінська Герта вдома обіграла Аугсбург (2: 1).

На другій хвилині Аугсбург вийшов вперед зусиллями Бенеша. Герта змогла відігратися на 62-й хвилині. Гол забив Пйонтек. А вже на 87-й Лукебакіо приніс Герті перемогу.

Герта - Аугсбург 2: 1.

Голи: Пьонтек, 62, Лукебакіо, 87 - Бенеш, 2 Герта: Ярстейн, Зефейк (Лукебакіо, 65), Штарк, Клюнтер, Дардана, Міттельштедт (Нетце, 46), Даріда, Тузара, Аскасібар (Гендузі, 46), Кордоба,.

Аугсбург: Гікевіч, Фрамбергер, Гауелеу, Удуохай, Педерсен, Даніель Каліджурі, Хан, Хедіра, Штробль, Бенеш (Ріхтер, 74), Нідерлехнер.

Попередження: Хан, Штарк, Педерсен, Лукебакіо.

Хоффенхайм несподівано здолав Вольфсбург (2: 1).

Баумгартнер вивів господарів вперед на старті поєдинку. В середині першого тайму Вегхорст рахунок зрівняв, а під кінець першої половини гри другий гол Хоффенхайма забив Крамаріч.

Хоффенхайм - Вольфсбург 2: 1.

Голи: Баумгартнер, 8, Крамаріч, 41 - Вегхорст, 23 Хоффенхайм: Бауманн, Кадержабек, Грілліч, Адамс, Річардс, Йон (Сессеньон, 53), Руді, Самассеку, Баумгартнер, Крамаріч (Даббур, 77), Бебу (Сков, 77.

Вольфсбург: Кастельс, Мбабу (Жоао Віктор, 46), Брукс, Лакруа, Пауло Отава, Арнольд, Штеффен (Гінчек, 71), Герхардт (Мехмеді, 46), Шлагер (Бялек, 84), Баку, Вегхорст.

Попередження: Штеффен, Лакруа, Сессеньон, Шлагер, Даббур.

Вилучення: Отава Лейпциг в гостях впевнено здолав Фрайбург (0: 3) У першому таймі єдиним голом гостей відзначився Нкунку.

У другій половині за РБ відрізнялися Серлот і Форсберг.

Фрайбург - Лейпциг 0: 3.

Голи: Нкунку, 41, Серлот, 64, Форсберг, 79 Фрайбург: Мюллер, Кюблер (Чжон Ву Ен, 81), Хайнц, Лінхарт, Гюнтер, Хефлер, Шмід, Гриф (Шлоттербек, 81), Сантамарія (Шаллан, 65),.

РБ Лейпциг: Гулачі, Клостерманн (Конате,), Упамекано, Мукіеле, Адамс (Хенріхс, 84), Айдара, Камплі, Нкунку, Ольмо (Форсберг, 63), Поульсен (Хван Хі Чхан, 63), Серлот.

Попередження: Хефлер, Хван Хі Чхан.