Спеція і Беневенто обмінялися забитими голами

06 березня 2021, 20:39 | Футбол
Специя - Беневенто, Getty Images

У поєдинку 26-го туру італійської Серії А Спеція на своєму полі розписала нічию з Беневенто. Зустріч завершилася з рахунком 1: 1.

Гості відкрили рахунок в середині першого тайму, коли на 24-й хвилині Адольфо Гайч увірвався в штрафну з правого флангу, після чого обіграв захисника і точно пробив в ближній кут. Господарі зрівняли рахунок в середині другого тайму зусиллями Даніеле Верде.

Після 26 турів у Спеції та Беневенто по 26 очок і команди займають 14-е і 15-е місця відповідно.

Спеція - Беневенто 1: 1 Голи: Верде, 71 - Гайч, 24 Спеція: Зут - Бастони (Ерліч, 46), Терці (Маркіцца, 46), Ісмайлов, Каналс - Естевес (Маджоре, 64), Річчі, Сена - Верде (.