Мілан врятувався від поразки в матчі з Удінезе, Верона розібралася з Беневенто

04 березня 2021, 00:24 | Футбол
Милан - Удинезе, Getty Images

Сьогодні, 3 березня, відбувся ряд поєдинків 25-го туру італійської Серії А.

У першій грі з Удінезе знекровлений травмами Мілан на останніх хвилинах врятувався від поразки. Матч закінчився з рахунком 1: 1. Гості відкрили рахунок в середині другого тайму, коли Бека пробив по воротах головою після подачі з кутового, але воротар " Порятунок для підопічних Стефано Пьолі прийшло у вигляді пенальті на сьомий компенсованій хвилині, який успішно реалізував Франк Яннік Кессі.

Після 25 турів Мілан набрав 53 очки і займає друге місце в турнірній таблиці Серії А, відстаючи від Інтера на три бали, але у " В активі Удінезе 31 бал і 11-й рядок.

Мілан - Удінезе 1: 1 Голи: Кессі, 90 + 7 - Бека, 68 Мілан: Доннарумма - Ернандес, Романьйолі, К'єр, Калулу (Калабрія, 63) - Кессі, тони (Мейте, 46) - Ребич, Діас (Хауге, 63. Перемогу команді Івана Юрич принесли голи у виконанні Марко Фараони і Кевіна Лазаньї, а ще один м'яч записав на свій рахунок захисник Беневенто Дам Фулон, зрізавши м'яч у свої ворота.

Таким чином, Верона набрала 38 очок і піднялася на 8-е місце в Серії А, а у Беневенто 25 балів і 16-й рядок.

Беневенто - Верона 0: 3 Голи: Фараони, 25, Фулон, 34 (автогол), Лазанья, 50 Беневенто: Монтіпо - Летиція (Фулон, 11 (Туя, 46)), Кальдірола, Глик, Депаолі (Імпрота, 46) - Хетемай. Зустріч завершилася з рахунком 1:

1. На гол господарів у виконанні Давида Дзаппакости на початку другого тайму, гості відповіли точним ударом Лоренцо Тонеллі.

Після 25 ігор в активі Сампдорії 31 бал і 10-е місце в італійському чемпіонаті, а у Дженоа 27 балів і 13-й рядок.

Дженоа - Сампдорія 1: 1 Голи: Дзаппакоста, 52 - Тонеллі, 77 Дженоа: Перин - Крішіто, Радовановіч, Мазьелло - Дзаппакоста, Стротман (Касата, 82), Бадель, Зайц, Голданіга - Шомуродов (Пьяца, 82), Дестро (Пандєв.