Севілья обіграла Ейбар і піднялася на третє місце

30 січня 2021, 18:46 | Футбол

Підопічні Хулена Хулен Лопетегі добули важливі три очки.

Ейбар брав Севілью в рамках 21-го туру Ла Ліги.

Рахунок в матчі був відкритий на 28-й хвилині поєдинку після того, як форвард гостей Луїс Окампос успішно реалізував пенальті.

Через десять хвилин після початку другої половини зустрічі Хоан Хордан подвоїв перевагу "

Господарі так і не зуміли відповісти команді Хулена Хулен Лопетегі.

За підсумком поєдинку Севілья (39 очок) обійшла Барселону і піднялася на третє місце в турнірній таблиці Ла Ліги. Ейбар же продовжив своє перебування на 15-му рядку (20 очок).

Ейбар - Севілья 0: 2 Голи: Окампос, 28 (з пенальті), Хордан, 55 Ейбар: Дмитрович (Йоель) - Посо (Корреа), Олівейра, Бігас, Арбіль - Інуї Такасі (Леон), Діоп (Гарсія), Експосіто, Сальватьерра? Football. ua запустив додатки на Android і iOS!

Переходь по посиланнях і будь в тренді! Додаток Android, додаток iOS.