Група С. Байєр в меншості не вистояв проти Славії, Ніцца обіграла Хапоель Беер-Шева

30 жовтня 2020, 04:25 | Футбол

Представляємо вашій увазі результати матчів другого туру Ліги Європи в групі C.

Байєр відправився в гості до празької Славії в рамках другого туру групового етапу Ліги Європи.

"

Байєру вдавалося зберігати нічийний результат, поки на 80-й хвилині Олайінка не відчинив рахунок і не приніс празької Славії перемогу Славія Прага - Байєр 1: 0 Гол: Олайінка, 80 Славія Прага: Даніел Колар, Кудела, Зима, боржомі, Голешов (Станчу, 61.

Байєр:

Градецький, Та, Драгович, ледь, Венделл, Віртц (Амірі, 67), Баумгартлінгер, Діабі, Демірбай, Бельарабі, Аларіх (Бейлі, 46).

Попередження: Провід, Олайінка, Муса, Шевчик, Колар.

Вилучення: Бельарабі, 22.

У паралельному поєдинку Ніцца зійшлася в протистоянні з Хапоелем Беер-Шева.

Переможця цього матчу визначив єдиний гол гуїро на 23-й хвилині, якого виявилося досить, щоб забезпечити французькому клубу переможний результат.

Ніцца - Хапоель Беер-Шева 1: 0 Гол: гуїро, 23.