Група F. АЗ вирвався вперед, поки Наполі насилу утримувало рахунок в Іспанії

30 жовтня 2020, 03:18 | Футбол

Представляємо вашій увазі результати матчів другого туру Ліги Європи в групі F.

Неаполітанський Наполі почав для себе груповий етап Ліги Європи з несподіваної домашньої поразки від нідерландського АЗ Алкмар (0: 1). Наступним поєдинком для підопічних Дженнаро Гаттузо став не менш важкий виїзд до Іспанії, де їм необхідно було протистояти Реалу Сосьєдад.

Вже по ходу першого тайму " Цей епізод збив настрій гостей на стартову половину, тому до атак вони повернулися лише після перерви. Ситуативний успіх на користь Наполі на 56-й хвилині дозволив відзначитися голом Маттео ПОЛІТАН, якому гольовий пас віддав Бакайоко.

Надалі, італійський колектив вирішив зіграти на утримання рахунку, проте був близький до того, щоб втратити мінімальне перевагу. Уже в компенсований час Наполі залишився в меншості через повторного попередження для нападника Віктора Осімхена, проте суперники таки і не змогли реалізувати статистичне перевагу по контролю м'яча.

Реал Сосьєдад - Наполі 0: 1 Голи: ПОЛІТАН, 56 Реал Сосьєдад: Ремір - Горосабель (Барренечеа, 79), Санья, Ле Норман, Монреаль - Меріно (Субіменді, 79), Гевара, Сільва - Порту (Хон, 67), Ісак.

Наполі: Оспіна - Хісао, Максимович, Кулібалі, Руї - Бакайоко, Демме (Руїс, 89), Лоботка (Мертенс, 61) - ПОЛІТАН (Ді Лоренцо, 61), Петанов (Осімхен, 61), Лоренцо Інсіньє (Лосано, 22).

Попередження: Ле Норман - Лосано, Осімхен.

На 90 + 3-й хвилині вилучений Віктор Осімхен (Наполі) (повторне попередження).

У паралельному матчі групи боролися дві команди, з якими вдалося перетнутися київським Динамо і Ковалевському Колосу в кваліфікаційних раундах Ліги чемпіонів і Ліги Європи відповідно. Сильнішим виявився колишній суперник віце-чемпіона України. АЗ видав впевнений перший тайм, і свої три удари в створ перетворив в два взяття воріт суперників, після чого добив опонентів після перерви. Рієка відповіла лише одним пізнім голом.

АЗ Алкмар - Рієка 4: 1 Голи:

Коопмейнерс, 6 (пен. ), Гюдмюндссон, 20, 60, Карлссон, 51 - Куленовіч, 72 АЗ Алкмар: Бізот - Свенссон, Хацідіакос (Леувін, 61), Інді (Гулліт, 89), Вейндал - Мідтше, де Віт, Коопмейнерс - Стенгс (Ев'єн, 66.

Рієка: Невістіч - Томечак (Распоповіч, 80), Есковал, Велковскі (Лепініца, 64), Смолчіч, Штефул (Анастасіо, 80) - Мена (Ятеке, 64), Павічіч, Андріяшевіч (Халилович, 65), Лончар - Куленовіч.

Попередження: Коопмейнерс, Гюдмюндссон - Куленовіч, Мена, Лепініца.