Де Піна: У матчі-відповіді Динамо потрібно діяти ще краще

24 вересня 2020, 09:02 | Футбол

Хавбек прокоментував перемогу над бельгійським клубом.

Півзахисник Динамо Карлос Де Піна поділився своєю думкою про результат першого матчу з Гентом в плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів.

Уругвайський хавбек відзначився голом наприкінці поєдинку і приніс киянам перемогу з рахунком 2: 1.

" Ми добре почали гру, в кінці першого тайму Гент почав діяти краще, але після перерви ми повернулися в стрій і перемогли. Можливо, бельгійці не дуже яскраво грають в чемпіонаті, але вдало виступають в єврокубках. Сьогодні не було легко. Гент - хороша команда, і вони тут, тому що на це заслуговують.

У матчі-відповіді нам потрібно діяти ще краще. Гент буде атакувати, щоб відігратися "

Матч-відповідь між Динамо і Гентом відбудеться в Києві на НСК Олімпійський у вівторок, 29 вересня.