Жіноча збірна України розгромила Грецію у відбірковому матчі Євро-2022

23 вересня 2020, 00:28 | Футбол

Українські дівчата продовжують боротьбу за путівку до фінального турніру чемпіонату Європи.

Після перемоги на виїзді над Чорногорією 18 вересня з рахунком 3: 1, жіноча збірна України добилася ще більш значного успіху в матчі проти Греції, який проходив в Києві на Оболонь-Арені.

Підопічні Наталії Зінченко не залишили жодного шансу на успіх суперницям, відвантаживши їм 4 м'ячі. Правда, дотиснути грецьку команду вдалося лише після перерви.

Головною героїнею поєдинку стала вийшла на заміну на 46-й хвилині Ніколь Козлова, яка виступає в США за Вірджинія Тих. Їй вдалося оформити дубль, після чого Дарина Кравець з французького Реймса і Дарина Апанащенко, капітан збірної і Житлобуд-1 довели справу до розгрому.

Після двох перемог поспіль українки вийшли на третє місце, відстаючи на 7 очок від Ірландії і на 12 - від Німеччини. У жовтні збірна України зіграє вдома з Ірландією і на виїзді з Грецією. Щоб зберегти шанс на Євро-2022, необхідно перемагати в обох матчах.

Україна - Греція 4: 0 Голи: Козлова, 58, 71, Кравець, 88, Апанащенко, 90 + 5.

Україна: Самсон, Філенко (Петрик, 75), Кравець, Шматко, Басанська, Андрущак, Химич, Бойченко, Апанащенко, Малахова (Козлова, 46), Овдійчук (Куніна, 83).