Реал відпустив Барселону у відрив, зігравши внічию з Атлетиком

23 грудня 2019, 10:37 | Футбол
реал не смог одолеть атлетик, getty images

Підопічні Зінедіна Зідана створили багато гольових моментів, проте так і не змогли відкрити рахунок (0: 0).

У заключному матчі календарного року в Ла Лізі зустрілися жодного разу не вилітали з вищої іспанського дивізіону мадридський Реал і Атлетик з Більбао. Головний тренер господарів Зінедін Зідан в черговий раз вдався до ротації складу, знову випустивши в основі Родріго і Вінісіусом. Якщо перший був звично корисний своїй команді, то другий традиційно псував атаки і упускав відмінні можливості забити.

Дивіться також: Реал - Атлетик: огляд матчу.

Дебют поєдинку проходив в стриманій манері, команди не поспішали форсувати події, довгий час придивляючись один до одного. Після цього Реал позначив ігрову перевагу і міг швидко забити, але Вінісіус не використав свій шанс, опинившись один на один з Симоном - вінгер пробив прямо у воротаря.

Мадридці продовжували багато володіти м'ячем, але не могли розкрити оборону суперника. А потім несподівано ледь не забив Кроос - Тоні увірвався в штрафну і пробив по воротах з лінії воротарського, після чого перекладина прийняла м'яч на себе. Баски ледь не забили вже в наступній атаці після того, як Вільямс прибрав Мілітана на замаху і завдав удар по воротах, але Куртуа продемонстрував класну реакцію і перевів м'яч на кутовий. Через кілька хвилин знову міг забивати Вінісіус, але той завдав щось не схоже на удар після подачі Модріча. Далі підопічні Зідана продовжували володіти ігровою перевагою, надаючи все більше тиску на чужу штрафну.

У другій половині першого тайму на перший план вийшов Бензема, який міг відзначитися кілька разів. Карім двічі пробив головою після однакових подач Родріго, але ці удари не стали проблемою для Симона. Проблемним став епізод, коли Бензема увірвався в штрафну і обіграв голкіпера, але потім французу не вдалося влучити по воротах з гострого кута. Пізніше ще один удар Каріма з вигідної позиції виявився неточним. До закінчення першої половини зустрічі господарі відчайдушно намагалися дотиснути суперника, але їм так і не вдалося це зробити, так що команди вирушили на перерву з "

Після відновлення гри Реал знову взявся за своє, забравши м'яч під свій контроль. Господарі могли забити швидкий гол завдяки заробленого небезпечного штрафного, але його подача не привела до удару по воротах. Пізніше мадридці все ж могли забити відносно швидкий гол, але знову в справу втрутився каркас воріт - ледь вийшов на заміну Начо пробив в поперечину після подачі кутового. Зідан тут же вирішив освіжити гру команди попереду, випустивши на поле Бейлу, але Гарет так і зміг нормально увійти в гру.

В одному з епізодів Бензема знову загрожував воротам Симона, той відбив м'яч перед собою після удару Каріма, але на добиванні нікого не виявилося. Через кілька хвилин гості відповіли на це небезпечним випадом. Вільямс вже заніс ногу для удару по воротах після прострілу Лекуе, але Карвахаль встиг в останній момент вибити м'яч на кутовий. Після цього "

Мадридці відчайдушно намагалися вистраждати хоча б один забитий гол, і ледь це не зробили, але в справу в черговий раз втрутився каркас воріт.

Цього разу не пощастило Йович - м'яч потрапив у штангу після удару Луки головою. У час, що залишився до фінального свистка, " Календарний рік завершився для Реала не кращим чином.

Реал - Атлетик 0: 0 Реал: Куртуа - Карвахаль, Мілітан (Начо, 57), Рамос, Менді - Модріч, Вальверде, Кроос - Родріго (Бейл, 62), Бензема, Вінісіус (Йович, 72) Атлетик: Симон - Альварес,. Гарсія, весго - Лекуе, Р. Гарсія, Вільямс (Беньят, 86) - Кодро (Вільялібре, 73) Попередження: Рамос.