Шахтар насилу обіграв Зорю

14 грудня 2019, 21:09 | Футбол
ЗАРЯ - ШАХТЕР, ФОТО ФК ШАХТЕР

Підопічні Луїша Каштру здобули три очки проти другої команди УПЛ.

Центральний матч туру в УПЛ проходив в Запоріжжі на Славутич Арені, де Зоря приймала Шахтар. Луганчани в минулому турі показали свою силу, на виїзді обігравши Динамо. Шахтар же серед тижня поступився Аталанте в Лізі чемпіонів і вилетів в Лігу Європи. До того ж, у "

Що стосується самого поєдинку, то підопічні Скрипника з перших хвилин заволоділи м'ячем і не давали противникові толком перейти половину поля. Високий пресинг був дуже доречним, але небезпечний момент виник лише під кінець третини тайму, коли Вернидуб неточно пробив головою з чужого штрафного майданчика.

Дивіться також: Зоря - Шахтар: огляд матчу.

Шахтар відповів буквально в наступній атаці, коли Жуніор Мораес вивалився на ударну позицію в чужій штрафній, але не зміг потрапити в кут воріт. Зоря не зменшувала темп і претендувала на пенальті, коли м'яч влучив у руку Додо після удару Кочергіна. У бразильця не було часу, що прибрати кінцівку, а арбітр на "

Після цього команди взяли невелику паузу і приділяли багато уваги боротьбі в центрі поля, не обмінюючись небезпечними підходами. Під кінець тайму луганчани вирішили підвищити темп гри і створили момент - Ледньов отримав м'яч після прострілу з правого флангу і пробив, але удар пройшов вище мети.

Початок другої половини гри увінчалося досить відкритим футболом, який нарешті призвів до взяття воріт. Жуніор Мораес дочекався м'яч на дальній штанзі при розіграші кутового і уклав його в кут воріт. 0: 1. Зоря не склала руки і відразу побігла зрівнювати рахунок, і їм це вдалося. Так, Кабан помчав по лівому флангу і прострілив на Леднева, який в один дотик відправив м'яч у ворота. 1: 1.

Після цього команди діяли кілька акуратніше і не поспішали форсувати розвиток подій. Зоря, варто сказати, більше володіла територіальною перевагою, а контрвипади Шахтаря рідко доходили до воріт Мазарадзе.

Однак в одному з таких голкіпер Зорі збив Тете в своїй штрафній площі, що призвело до призначення пенальті.

Марлос впевнено реалізував " Фінальний свисток головного арбітра зустрічі зафіксував важку перемогу чемпіона України над другою команди турнірної таблиці.

Зоря - Шахтар 1: 2 Голи: Ледньов, 61 - Мораес, 54, Марлос, 83 (з пенальті) Зоря: Махарадзе - Тимчик, Вернидуб, Абу Ханна, Михайличенко - Іванисеня - Юрченко, Кочергін, Ледньов - Кабан (Будковський, 88).