Реал втратив перемогу над ПСЖ

27 листопада 2019, 04:50 | Футбол

Підопічні Зінедіна Зідана примудрилися розгубити перевагу в два забиті м'ячі (2: 2).

В одному з центральних матчів ігрового дня в Лізі чемпіонів мадридський Реал приймав ПСЖ, у якого мав намір взяти реванш за поразку в першому колі. Стартові склади команд були не зовсім очевидним, і в одному, і в іншому колективі в основі були відсутні важливі гравці, але і без них на поле спостерігалася цікава змістовна гра. Гості активніше почали зустріч, забравши м'яч під свій контроль, але до будь-якої конкретики біля воріт Куртуа справа не доходила. Винятком був епізод, коли Мбаппе подав на дальню штангу точно на Мауро Ікарді, але Мауро не вдалося завдати прицільного удару по воротах.

Через деякий час підопічні Зінедіна Зідана перехопили ініціативу і лише зрідка віддавали її суперникові. Контролюючи хід гри. З кожною атакою " На 17-й хвилині Іско пробив в штангу після пасу Вальверде, а Бензема виявився першим на добиванні і відправив м'яч у сітку воріт - 1: 0. Забитий гол не зупинив господарів, вони продовжили контролювати м'яч з метою подвоїти перевагу. Досить скоро Бензема міг оформити дубль, спробувавши проштовхнути м'яч повз Наваса, але воротар вийшов переможцем з цієї дуелі.

Мадридці продовжували атакувати великими силами, змушуючи гостей зосередитися лише на оборонних діях. Чергова можливість забити була у Крооса, який завдав потужного удару з-за меж штрафного, але Навас в блискучому стилі з ним впорався. Згодом парижани оклигав і повели гру зі своєї половини поля, намагаючись загрожувати воротам Куртуа, але в останній третині поля у них нічого не виходило. А ось господарі знову могли забити, коли Карвахаль потужно пробив по воротах, зігравши на підборі, але Навас і в даній ситуації був надійний.

У кінцівці першого тайму ПСЖ отримав відразу дві хороші новини - зароблений пенальті і видалення Куртуа, але радість команди Томаса Тухель швидко змінилася розчаруванням. Головний арбітр скасував обидва своїх рішення після перегляду відеоповтору - раніше Гуйє порушив правила проти Марсело в центрі поля. Так що команди дограли першу половину зустрічі в рівних складах, при цьому не показавши нічого видатного. Колективи вирушили в роздягальні за мінімальної переваги Реала.

Відразу ж після відновлення гри Бензема міг оформити дубль, пробивши з близької відстані після пасу Марсело, але Навас в черговий раз показав свій клас, перевівши м'яч на кутовий. Через кілька хвилин у Крооса була відмінна можливість пробити по воротах з вигідної позиції, але Тоні забарився з м'ячем і упустив свій шанс. Підопічні Зідана продовжували контролювати хід гри, розраховуючи забити другий гол. Іско і Варан мали шанси відзначитися протягом хвилини в практично ідентичних ситуаціях, але удача від них відвернулася - Навас відбив удар іспанця, а француз не влучив по воротах.

В середині другого тайму Реал втратив Азара через травму, в зв'язку з чим Зідан був змушений випустити на поле Бейла, який так і не увійшов у гру, будучи чужорідним тілом в грі своєї команди, лише зрідка виходячи на перший план. Згодом гра поступово вирівнялася, команди по черзі володіли м'ячем і проводили атаку, але воротам один одного всерйоз не загрожували. З цією метою Тухель вирішив освіжити атаку своєї команди, випустивши на поле Дракслера і Сараб, чий вихід згодом допоміг парижанам домогтися успіху. Але спершу вони пропустили - на 79-й хвилині Бензема невимушено замкнув подачу Марсело у воротарський - 2: 0.

Однак радість мадридців була зовсім недовгою. Вже через кілька хвилин гра перекинулася з ніг на голову - гості в найкоротший проміжок часу відіграли два голи. Спершу Мбаппе скористався безглуздою помилкою імена Варана -Куртуа, відправивши м'яч у порожні ворота - 2: 1. А потім Сарабія зіграв на підборі після заблокованого удару Дракслер і зняв павутину з воріт Реала, відправивши м'яч у ближню дев'ятку - 2: 2. Господарі не відразу прийшли до тями після такої ляпаси, дозволяючи супернику і далі володіти м'ячем, але потім вони все ж знову активно пішли вперед.

Вийшовши на заміну Родріго міг дозволити своїй команді знову повести в рахунку, зігравши на добиванні після сейва Наваса, який відбив постріл Карвахаля, але удару бразильця не вистачило точності. Через хвилин забити міг Варан, який пробив головою після подачі кутового, але Рафаель знову не потрапив в створ воріт. У компенсований час гості ледь не зловили суперника на контратаці і не вирвали перемогу, але удару Мбаппе з близької відстані трохи забракло влучності.

Перед самим фінальним свистком Бейл міг принести " Як підсумок, у видовищному матчі Реал втратив перемогу, яка була так близько, і не зміг взяти реванш за поразку в першому колі. Це дозволило команді Тухель достроково забезпечити собі перше місце в групі А за тур до кінця групового етапу.

У шостому турі Реал відправиться в гості до Брюгге, а ПСЖ прийме Галатасарай.

Реал - ПСЖ 2: 2 Голи: Бензема, 17, 79 - Мбаппе, 81, Сарабія, 83 Реал: Куртуа - Карвахаль, Варан, Рамос, Марсело - Вальверде (Модріч, 76), Каземіро, Кроос - Іско (Родріго, 82).