Каштру: Львів був дуже організованим протягом усього поєдинку

23 листопада 2019, 02:58 | Футбол
ЛУИШ КАШТРУ, ФОТО ФК ШАХТЕР

Луїш Каштру вважає, що гру варто розділити на два тайми, а також віддає належне противнику. Крім того, португалець пояснив заміну Степаненко.

" У першому ми були не так добре організовані, як потрібно, і дозволили супернику піти на перерву за рахунку 1: 1. У другому наша гра стала набагато краще, і ми зуміли домогтися досить хорошого результату.

Львів був дуже організованим протягом усього поєдинку, особливо в першій половині, коли відмінно розігрував від воріт, розвивав атаки, демонстрував велику варіативність з флангів, зміг забити. Ми ж краще контролювали другий тайм і домінували:

багато футболістів в зоні завершення, якісні атаки, голи і заслужений результат, який радує.

заміна Степаненко? Він займає позицію перед центральними захисниками, в зоні, куди проходила величезна кількість суперників. Можливо, через якийсь необережності він міг отримати ще одну жовту картку, після чого ми залишилися б удесятьох. У матчі зі Львовом, який проводив позиційні атаки, для перемоги важливо було зберегти одинадцять гравців "

на Football. ua доступне відео голів та огляд матчу Шахтар - Львів.

За матеріалами: shakhtar.com