Група J: Боруссія М обіграла Рому, Башакшехир розгромив Вольфсбергер

08 листопада 2019, 08:26 | Футбол
Маркус Тюрам, Getty Images

У першому таймі матчу Боруссія М - Рома захисник римлян Федеріко Фасіо міцно засмутив свою ж команду, відправивши м'яч у свої ворота.

У другому таймі Боруссія М - Рома захисник римлян Федеріко Фасіо міцно порадував свою команду, забивши гол у відповідь в ворота Боруссії.

Однак вирішив результат матчу все ж таки не аргентинець. На 90 + 5 хвилині Маркус Тюрам скористався передачею Плеа і приніс перемогу німецькій команді - 2: 1.

Боруссія Менхенгладбах - Рома 2: 1.

Голи: Фасіо, 35 (аг), Тюрам, 90 + 5 - Фасіо, 64.

Боруссія М: Зоммер - Гинтер, Вендт (Бенсебаіні, 85), Янчке (Хофманн, 29), Лайнер - Ельведі, Бенеш, Нойхаус (Плеа, 74), Закарія - Штіндль, Тюрам.

Рома: Лопес - Манчіні (Діавара, 59), Коларов, Смоллінг, Фасіо - Сантон, Дзаньоло (Ундер, 77), Клюйверт, веретена, Пасторе (Перотті, 80) - Джеко.

Попередження: Бенеш, Бенсебаіні, Тюрам, Нойхаус - Манчіні, Сантон, Діавара.

Довгий час на табло Меркур Арени в Граці в матчі між Вольфсбергером і Бешикташ горіли нулі. На 73-й хвилині цифри на табло змінилися і, на жаль для місцевої публіки, змінилися на користь Бешикташ - Вища реалізував пенальті. Після цього Кривелли оформив дубль голами на 84-й і 87-й хвилинах - 3: 0.

Вольфсбергер - Істанбул ББ 0: 3.

Голи: Вища, 73 (пен), Кривелли, 84, 87.

Вольфсбергер: Кофлер - Шмітц, Золльбауер, Новак, Рніч - Ньянгбо (Шмідт, 81), Ляйтгеб (Голлнер, 89), Шмід, Рітцмайер, Ліндлі - Вейсман.

Істанбул: Гюнок - Кліші, Шкртел, Карлуш Понкі, Кайсара - Окечукву (Елія, 89), Вища (Бехіч, 88), Топал, Озджан (Туран, 80) - Гульбрандсен, Кривелли.

Попередження: Рніч, Вейссманн - Кліші, Топал, Кривелли.

Вилучення: Рніч, 73 (друга жовта).