Барселона в черговий раз програла Леванте на виїзді

02 листопада 2019, 22:25 | Футбол
леванте - барселона, getty images

В рамках 12-го туру Ла Ліги Леванте приймав лідера чемпіонату Барселону. Головний тренер гостей Ернесто Вальверде вирішив надати відпочинок Серхіо Бускетс і Хорді Альбі, але їх відсутність не впливало на розклад сил на полі в першому таймі. Каталонці в перші хвилини матчу дозволяли суперникові контролювати м'яч, після чого забрали його собі. Але гості не були гострі біля чужих воріт і не створювали небезпечних моментів. А ось " Найближчим до успіху був Роберто, який пробив по воротах з меж штрафного, але Лангле встиг виставити ногу і заблокував його удар.

Згодом гості повністю забрали м'яч під свій контроль, окупувавши чужу половину поля. Підопічні Вальверде намагалися розкрити оборону валенсійців, але у них це виходило досить рідко. Перший небезпечний моментів виник в ситуації, коли Мессі вивів Грізманн на ударну позицію, але Антуану не вдалося пробити повз Фернандеса. Трохи пізніше каталонці отримали відмінну можливість забити завдяки класної комбінації, яка завершилася заробленим Семеду пенальті. Мессі підійшов до м'яча і холоднокровно реалізував одинадцятиметровий - 0: 1.

Через кілька хвилин атака гостей понесла втрату - Суарес не зміг продовжити гру через пошкодження, поступившись місцем на полі Пересу. У кінцівці першого тайму Мессі міг оформити дубль, проштовхнувши м'яч повз Фернандеса, але Мірамон підстрахував свого голкіпера і врятував господарі. Команди вирушили відпочивати за мінімальної переваги Барселони.

Друга половина зустрічі аж ніяк не стала легкою прогулянкою для каталонців. Хоча на початку тайму все було в порядку - гості безтурботно контролювали м'яч, не підозрюючи про майбутні проблеми. В атаці у команди Вальверде нічого не клеїлося, та й складалося враження, що гравців Барси все влаштовує, тому вони діяли в економ-режимі. Але Леванте був рішуче налаштований перевернути хід матчу, і це господарям вдалося сповна. Вони приголомшили суперника, забивши відразу два голи протягом кількох хвилин.

Все почалося з того, що Майораля відпасував в штрафну на Моралеса, а Хосе поділився м'ячем з кампанією, який розстріляв ворота - 1: 1. Потім Кампанья виступив уже в ролі асистента - півзахисник віддав пас на Майораля, Борха розвернувся з м'ячем і відправив його в кут воріт - 2: 1. Після цього на кілька хвилин виникла пауза в зв'язку з рядом замін і показаних жовтих карток. А коли ці процедури були завершені, "

Відразу три пропущені голи відправили Барселону в психологічну яму, підопічні Вальверде не могли прийти до тями, через що незабаром могли пропустить знову, але тер Штегену більше не доводилося діставати м'яч з сітки власних воріт. Мессі досить швидко вдалося скоротити відставання своєї команди в рахунку, але ще швидше його досягнення було скасовано - гол не був зарахований через офсайд. Потім гості довгий час контролювали м'яч на чужій половині поля, намагаючись забити і повернути інтригу.

В одному з епізодів Фаті міг скоротити відставання каталонців в рахунку, але його обвідний удар по воротах трохи забракло влучності. А в компенсований час Анссумане упустив ще один шанс, слабо пробивши прямо в руки Фернандес після ювелірної подачі Мессі. Перед фінальним свистком левантійці і зовсім могли довести рахунок до розгромного, коли Мелером виявився один на один з тер Штегеном, але Гонсало примудрився не влучити по воротах. Як підсумок, Леванте здобув героїчну перемогу над Барселоною, яка вже стала третьою на своєму полі у всіх турнірах за останні півтора року, і значно поліпшив своє турнірній положення.

Каталонці ж зазнали чергової невдачі у виїзному матчі, проте хоча б на час продовжують очолювати турнірну таблицю, але навряд чи цей факт втішить команду.

У 13-му турі Леванте зіграє з Атлетиком, а Барселона спробує реабілітуватися перед власними вболівальниками в матчі проти Сельти.

Леванте - Барселона 3: 1.

Голи: Кампанья, 60, Майораля, 63, радо, 68 - Мессі, 38 (з пенальті) Леванте: Фернандес - Мірамон, Постіго, Везу, Клерк - Мелером, Радо, Кампанья (шинок, 87) - Барді (Рочіна, 62).