Кріштіану Роналду - 16 років дебютному голу за МЮ

01 листопада 2019, 11:50 | Футбол
Криштиану Роналду, getty images

Португальський футболіст перебрався в Манчестер Юнайтед влітку 2003 року, а в перший день листопада зумів забити свій дебютний гол у складі "

У матчі 11-го туру чемпіонату Англії проти Портсмута Роналду вийшов на заміну на останні 15 хвилин матчу.

За рахунку 2: 0 на користь МЮ на 80-й хвилині Кріштіану взявся виконувати штрафний удар з лівого флангу і замість подачі, несподівано виконав удар.

Всього у складі МЮ португалець відзначився 118 голами в 292 матчах. У матчі зі збірною України забив свій 700-й гол за кар'єру.

Бажаєте дізнаватися головні футбольні новини першими? Підписуйтесь на наш канал в Telegram! Стежити за нашим сайтом ви також можете в Facebook, Instagram і Twitter.