Локомотив обіграв Галатасарай

28 листопада 2018, 23:15 | Футбол

Підопічні Юрія Сьоміна набрали перші очки в цьому розіграші Ліги чемпіонів (2: 0).

В рамках п'ятого туру Ліги чемпіонів Локомотив, який до цих пір не мав жодного очка, брав Галатасарай. У першому матчі турки розібрали "залізничників" з рахунком 3: 0. Господарі активно розпочали поєдинок, а Смолов влучив у штангу вже на четвертій хвилині. Після цього команди по черзі володіли м'ячем і обмінялися ще парою гострих моментів.

Перший гол команди забили під завісу першого тайму, коли Кжегош Крихов'як пробив в один дотик з лінії штрафного - після невеликого рикошету м'яч опинився в сітці. 1: 0. Гості покладали великі надії на другий тайм, але Смолов прибрав противника на фланзі і знайшов Ігнатьєва передачею, а той другим дотиком вразив ворота Муслери. 2: 0. Команда Теріма не змогла навіть відквитати один м'яч і втратила шанси на плей-офф ЛЧ.