Гинтер "вилетів" до кінця року після жорсткого зіткнення в матчі з Ганновером

26 листопада 2018, 18:42 | Футбол
Маттиас Гинтер, Getty Images

У Маттіаса Гінтера діагностували переломи щелепи і кісток очниці.

Захисник менхенгладбахської Борусії Маттіас Гинтер травмувався в матчі 13-го туру німецької Бундесліги, зіткнувшись з півзахисником Ганновера Ноа-Джоелом Саренреном-Базее. Гинтер не зміг продовжити гру і на 40-й хвилині його забрали на ношах.

Як повідомляє Bild, у захисника діагностували переломи щелепи і кісток очниці. Гінтера буде потрібна операція після чого, той точно не зможе повернутися на поле до кінця 2018 року.

У нинішньому сезоні на рахунку Гінтера 12 матчів у складі Боруссії, в яких він забив один м'яч.

Боруссія пропустила від Ганновера вже на першій хвилині, але в підсумку здобула розгромну перемогу - 4: 1.

За матеріалами: bild.de