Маріуполь мінімально обіграв Ворсклу

24 листопада 2018, 17:44 | Футбол
Кулач, ФОТО ФК ВОРСКЛА

Ігрову програму шістнадцятого туру продовжували Ворскла і Маріуполь. З перших хвилин команди задали не найвищий темп гри. Досить швидко господарі створили момент, коли Вакула змістився в центр і пробив в ближній кут - Шуст був готовий. Полтавчани відповіли ударом Коломійця з гострого кута, але Гальчук команду виручив.

Ворскла стиснула противника в середині тайму, господарі з великими труднощами виходили в атаку. Крім того, Сапай пробивав на техніку з лінії штрафного - Гальчук грамотно вибрав позицію і впорався. Ближче до перерви темп гри заспокоївся, а підопічні Бабича відсунули гру від своїх воріт. Відпочивати команди вирушили за "сухому" рахунку на табло.

У дебюті другого тайму Василю Сачко довелося зробити дві вимушених заміни, що в плани тренера явно не входило. Та ще й гол гості пропустили - Олександр Зубков розгойдав противника в штрафному майданчику і пробив точно в дальній кут воріт. 1: 0. Після цього видався відрізок, коли Дмитро Кутаков виявляв себе за допомогою жовтих карток - неакуратно грали команди.

Полтавчани дуже активно йшли вперед, але зламувати компактну оборону суперника було досить важко. Можна згадати момент, коли Михайло Сергійчук отримав м'яч в чужій штрафній і відразу ж пробив - штанга врятувала Маріуполь. Трохи пізніше Ворскла заробила небезпечний штрафний, але Саків своїм ударом перевірив стінку на міцність.

Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу господарів.

Маріуполь - Карпати 1: 0 Голи: Зубков, 57.

Маріуполь: Гальчук - Полегенько, Чоботенко, Яворський, Демір - Мишнєв, Пихаленок (Білий, 85), Ігнатенко - Вакула (Горбунов, 90 + 4), Борячук (Чурко, 79), Зубков.

Ворскла: Шуст - Пердута, Чеснаков, Чижов (Даллку, 55), Сапай (Сергійчук, 82) - Шарпар, Саків, Скляр - Кулач, Коломоєць, Артур (Дитина, 46).

Попередження: Вакула, Ігнатенко, Демір, Яворський - Дитина, Скляр, Шарпар.