Диба і Мауро Ікарді не могли забити за збірну в сумі 1222 хвилини

21 листопада 2018, 10:55 | Футбол
getty images

Збірна Аргентини провела контрольну зустріч проти Мексики і здобула перемогу з рахунком 2: 0, а голи забивали Мауро Ікарді і Пауло Диба.

Обидва футболісти вже давно вважаються зірками світового футболу, але ці м'ячі стали для них дебютними в футболці збірної.

Мауро Ікарді забив перший м'яч у своєму 8-му поєдинку за збірну. Він не міг відзначитися на протязі 394 хвилин. У Дібали серія тривала значно довше - 18-й матч, 828 хвилин очікування першого гола.

Бажаєте дізнаватися головні футбольні новини першими? Підписуйтесь на наш канал в Telegram! Стежити за нашим сайтом ви також можете в Facebook, Instagram і Twitter.