Кравченко переніс операцію і пропустить 4-5 місяців

14 листопада 2018, 17:14 | Футбол
Дмитрий Кравченко, фото Ворскла

Дмитро Кравченко отримав травму в одному з єдиноборств в кінці першого домашнього матчу Ліги Європи проти Спортінга (1: 2). Пошкодження виявилося серйознішим, ніж здалося на перший погляд.

"На ту хвилину ми були попереду в рахунку, а у португальців ніяк не виходило забити гол. Тому і боротьба, чим ближче до фінального свистка, ставала все жорсткіше. У якийсь момент я відчув сильний удар в ногу. Мені надали допомогу, і я продовжив гру, і незабаром зрозумів, що далі не зможу, і попросив про заміну ", - говорить півзахисник Ворскли.

Діагноз, який поставили Дмитру - закритий перелом переднього краю правої великогомілкової кістки - показав, що футболісту знадобиться операція.

Футболіста прооперували в одній з київських клінік. Офіційний сайт Ворскли повідомляє, що операція пройшла вдало. Тепер, за попередніми прогнозами, Кравченко знадобиться від чотирьох до п'яти місяців реабілітаційного періоду.

Бажаєте дізнаватися головні футбольні новини першими? Підписуйтесь на наш канал в Telegram! Стежити за нашим сайтом ви також можете в Facebook, Instagram і Twitter.