Ман Сіті мінімально обіграє МЮ

11 листопада 2018, 21:33 | Футбол
ФОТО twitter.com/manutd

Одне з головних протистоянь Англії належало побачити вболівальникам цієї неділі. Нестримний Манчестер Сіті приймав суперечливий Манчестер Юнайтед. Пеп Гвардіола не здивував при виборі стартового складу, а ось в заявці гостей несподівано не виявилося Поля Погба. У центрі поля "червоних дияволів" вийшли Феллаїні, Матіч і Еррера.

З перших хвилин команди задали хороший темп, а Бернарду Сілва пробив із середньої дистанції вже на другій хвилині - трохи точності забракло. Підопічні Гвардіоли володіли м'ячем, а гості розраховували на стрімкі випади.

Незабаром рахунок був відкритий - Бернарду Сілва скинув м'яч в центр на Давида Сілву, а той впевнено переграв Де Хеа. 1: 0.

Після цього "червоні дияволи" ще трохи понервувати і все-таки перехопили ігрову ініціативу, проте згадати якусь гостроту біля володінь Едерсона досить важко. Все зводилося до стандартних положень і тривіальним подач з флангу. На перерву команди вирушили за мінімальної переваги "городян" в рахунку.

Матч Манчестер Сіті - Манчестер Юнайтед почався о 18:30 за київським часом. Слідкуйте за текстовою онлайн-трансляцією на Football. ua.