Челсі втратив очки в матчі з Евертоном

11 листопада 2018, 20:57 | Футбол
челси - эвертон, getty images

В рамках 12-го туру АПЛ лондонський Челсі брав ліверпульський Евертон. Перемога команди Мауріціо Сарри могла хоча б на час вивести її на перше місце турнірної таблиці, до того ж алленаторе випустив на матч оптимальний склад, здатний здолати будь-якого суперника. Правда, ці виконавці розпочали матч без особливого ентузіазму, відразу ж після стартового свистка дозволяючи Евертону контролювати м'яч, гості завдали кілька ударів по воротах в дебюті зустрічі, але жоден з них не ніс загрози для Аррісабалагі.

А ось удар Бернард, який зіграв на підборі після подачі кутового можна вважати небезпечним, але йому трохи не вистачило точності. Ближче до середини першого тайму лондонці повністю забрали м'яч під свій контроль, володіючи їм до відходу на перерву, але особливої ??користі це не приносило, якихось іскрометних атак не було, та й небезпечних моментів теж, винятком були лише удари Алонсо, спершу зі штрафного , після чого м'яч розминувся зі створом воріт, а потім іспанець потужно пробив зльоту після подачі Вілліана, але Пікфорд впорався з цим пострілом. До перерви команди так і не відкрили рахунок, відправившись в роздягальні з "нулями".

Перша ж хвилина другої половини зустрічі ледь не виявилася успішною для господарів - Мората пробив по воротах з декількох метрів, але Пікфорд зреагував на удар Альваро і врятував свою команду. Після цього лондонці знову забрали м'яч під свій контроль, лише зрідка віддаючи його у володіння супернику, який був дуже близький до забитого голу, але все зіпсував Бернард, який заплутався у власних ногах і упустив можливість відправити м'яч у сітку.

Потім господарі серйозно притиснули суперника до власного штрафного, почавши створювати небезпечні моменти. Першим забити міг Вілліан, який вирвався на ударну позицію і пробив в дальній кут, але м'яч розминувся зі створом воріт, через кілька хвилин м'яч зрикошетив від ноги Міни після удару Азара і опускався під поперечину, але Пікфорд знову опинився на висоті, перевівши м'яч на кутовий. А трохи пізніше воротар Евертона був безсилий, але йому на допомогу прийшла штанга після потужного удару Вілліана.

У другій половині другого тайму небезпечні моменти біля воріт Пікфорда припинилися, але Челсі не припиняв спроб дотиснути суперника, забивши хоча б один гол, але так і не зміг нічого вдіяти з ешелонованої обороною "ірисок".

В результаті Челси не дотиснув суперника і змушений задовольнятися лише одним набраним очком в матчі, в якому був зобов'язаний перемагати, а Евертон цілком може пишатися таки результатом.

Челсі - Евертон 0: 0 Челсі: Аррісабалага - Аспілікуета, Рюдігер, Давид Луїс, Алонсо - Канте, Жоржина (Фабрегас, 65), Ковачич (Барклі, 82) - Вілліан (Педро, 68), Мората, Азар Евертон: Пікфорд - Коулмен , Кін, Міна, Дінь - Гомеш, Гуйє - Уолкотт, Сігурдссон (Ягелка, 76), Бернард (Лукман, 64) - Рішарлісон (Калверт-Льюин, 89) Попередження: Жоржина, Канте, Рюдігер, Мората - Міна, Бернард, Пікфорд.