Аталанта впевнено обіграла Інтер

11 листопада 2018, 18:26 | Футбол
аталанта обыграла интер, getty images

У першому матчі ігрового дня в Серії А одужує Аталанта приймала міланський Інтер, який веде боротьбу з Наполі за друге місце. Лучано Спаллетті вирішив залишити на лаві запасних де врея і Наінгголан, без яких команді доводилося дуже непросто, особливо це стосувалося лінії оборони, над якою бергамаскі, м'яко кажучи, знущалися.

Відразу ж після стартового свистка підопічні Джан П'єро Гасперіні забрали м'яч під свій контроль, окупувавши чужу половину поля, Інтер на їх фоні виглядав немов команда любителів. Перший небезпечний момент виник вже на 4-й хвилині - Сапата завдав потужного удару в дальній кут, який потягнув Ханданович, а потім Самір впорався і з добиванням від Хатебура, але ймовірний гол все одно б не був зарахований через офсайд. "Богиня" продовжувала гнути свою лінію і таки домоглася свого - на 8-й хвилині Госенс ??прострілив на дальню штангу на вільного Хатебура, а нідерландець закотив м'яч у порожні ворота - 1: 0.

Вже через дві хвилини господарі ледь не подвоїли свою перевагу, коли Д'Амброзіо зрізав м'яч в свої ворота, але на допомогу Інтеру прийшла штанга. На цьому каскад моментів біля воріт Хандановича не закінчився, Ілічіч пробив у дотик після пасу Сапата, але м'яч не влетів у ворота завдяки порятунку Хандановича. Згодом міланці вирівняли гру і навіть перебралися на чужу половину поля, але це задоволення було недовгим, незабаром бергамаскі знову вирушили в атаку знищувати оборону суперника.

В одному з епізодів Сапата на блюдечку виклав м'яч Ілічич, але словенець не зміг як слід влучити по м'ячу, який прокотився поруч зі штангою. На якийсь час небезпечні моменти біля воріт команди Спаллетті припинилися, але ближче до закінчення першого тайму вони повернулися. Спершу Мауро Ікарді подарував м'яч Ілічич в центрі поля, Йосип вивів Сапату на оперативний простір, Дуван протягнув м'яч і пробив в ближній кут, після чого м'яч влучив у сітку воріт із зовнішнього боку. Перед тим як піти на перерву "богиня" створила ще три небезпечних моменти, але і їх не реалізувала - Ханданович врятував свою команду після ударів Ілічич і Толо з близької відстані, а удару Манчіні головою трохи забракло влучності. Таким чином, колективи вирушили в роздягальні за мінімальної переваги Аталанти, в зв'язку з чим Інтер повинен був бути дуже щасливий, адже мав програвати не в один м'яч, а хоча б на п'ять.

Друга половина зустрічі почалася як не можна гірше для бергамаско, які привезли пенальті в свої ворота вже на першій хвилині, Мауро Ікарді підійшов до м'яча і впевнено реалізував одинадцятиметровий - 1: 1. Після пропущеного гола "богиня" не відразу прийшла до тями, дозволяючи супернику володіти м'ячем на чужій половині поля, але з часом все повернулося на круги своя і Аталанта знову вийшла вперед - на 62-й хвилині Гомес розіграв штрафний з Ілічич, Йосип подав точно на голову Манчіні, який відправив м'яч у ворота - 2: 1.

Після цього команди по черзі володіли м'ячем, незважаючи на спроби гостей чинити тиск на володіння Бериши, у них нічого не виходило, не було створено жодного небезпечного моменту. А ось підопічні Гасперіні і раніше були гарні попереду і в кінцівці поєдинку зуміли провести ще парочку заслужених голів - спершу на 88-й хвилині Джімсіті замкнув подачу все того ж Ілічич зі штрафного, а вже в компенсований час Гомес приголомшливим обвідним ударом поставив жирну нирку в звітному поєдинку - 4: 1. Бергамаскі провели просто приголомшливий матч з "зміями", в якому здобули заслужену перемогу, що стала для них четвертою поспіль, а ось Інтер перервав свою виграшну серію, яка налічувала сім матчів, міланці відпускають Наполі вперед в боротьбі за другу сходинку.

Після міжнародного перерви Інтер прийме Фрозіноне, а Аталанта відправиться в гості до Емполі.

Аталанта - Інтер 4: 1.

Голи:

Хатебур, 8, Манчіні, 62, Джімсіті, 88, Гомес, 90 + 4 - Мауро Ікарді, 47 (з пенальті) Аталанта: Беріша - толой (Кастанье, 57), Джімсіті, Манчіні - Хатебур, де Роон, Фройлер, Госенс - Ілічіч, Гомес - Сапата (Пашаліч, 71) Інтер: Ханданович - Д'Амброзіо, Міранда (Врсалько, 71), Шкрініар, Асамоа - Гальярдіні, Брозовіч - ПОЛІТАН (Кейта, 66), Весіно (Валеро, 46), Перішич - Мауро Ікарді Попередження: Хатебур, де Роон, Гомес - Весіно, Брозовіч, Шкрініар, Гальярдіні Вилучення: Брозовіч, 90 + 2 (друга жовта картка).