Шахтар поступається Манчестер Сіті, Кашшаї призначив сумнівний пенальті

08 листопада 2018, 00:52 | Футбол

Голи Давида Сілви і Габі Жезуса принесли "городянам" комфортну перевагу.

В рамках четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів донецький Шахтар завітав на Етіхад до Манчестер Сіті. Варто відзначити, що з перших хвилин матч почав український гравець Манчестер Сіті Олександр Зінченко. А ось Паулу Фонсека в цій грі не зміг розраховувати на Марлоса, він залишився поза заявкою.

З перших хвилин "городяни" заволоділи територіальною перевагою, а гості розраховували на разючі контрвипади. Підопічні Пепа Гвардіоли досить швидко відкрили рахунок. Ріяд Марез розгойдав Ярослава Ракицького на фланзі і прострілив у штрафну, де Давиду Сілві залишалося лише підставити ногу. 1: 0. У Шахтаря можна згадати удар Мораеса з меж штрафного, який не особливо потривожив Едерсона.

Трохи пізніше, Рахім Стерлінг сам впав в чужій штрафній, але арбітр зафіксував фол.

Віктор Кашшаї вказав на "точку", а Жезус був точний. Угорець в своєму стилі.

Шахтар швидко відповів небезпечним моментом, коли Матвієнко здорово прострілив з флангу, а Болбат пробив - вище воріт пройшов м'яч. Рахунок міг стати і зовсім непристойним, але Сергій Кривцов в останній момент встиг заблокувати удар Габі Жезуса з меж штрафного. На цьому команди і пішли на перерву.

Матч Манчестер Сіті - Шахтар почався о 22:00 за київським часом. Слідкуйте за текстовою онлайн-трансляцією на Football. ua.