УПЛ: "Класичне", мотивація від Бакалова і олександрійська стриманість

05 листопада 2018, 10:23 | Футбол

"Класичне" - це завжди цікаво, емоційно і глядабельних. Ось і цього разу поєдинок між Шахтарем і Динамо (2: 1) вийшов цікавим і чи не найбільш видовищним за останні роки. Не обійшлося без образливих промахів, бійки і видалення. Ну і сам сюжет матчу в Харкові можна порівнювати з канувшими в лету кращими часами нашого чемпіонату. Кияни відкрили рахунок, могли забивати ще, але ... У підсумку на другий тайм вийшов Тайсон і фактично перевернув все догори дном. В ендшпілі супергол Коваленко, цілком ймовірно, підвів риску під інтригою в чемпіонаті. Тепер, схоже, залишилася лише її ілюзія.

Після формально домашнього, а реально виїзної поразки від Ворскли (0: 2) наставник Львова Юрій Бакалов розповів, як мотивував своїх підопічних на другий тайм. "Перший тайм ми повністю провалили. У перерві мені довелося серйозно поговорити, і команда вийшла в іншому стані. Ми поговорили по-чоловічому, довелося застосовувати і ненормативну лексику. Напевно, буду так і робити в наступних іграх вже на установці ". Ось тепер численна бразильська колонія Львова напевно швидше подолає мовний бар'єр. Аби тільки така "мотивація" від Бакалова пішла на користь результату.

Навряд чи Олександрія залишилася задоволеною домашньої нічиєї з Десною (1: 1). Але вийшло так, як вийшло. Причому чернігівці відігралися в самій кінцівці, і зробив це ... екс-центрбек олександрійців Андрій Гітченко. До його честі, він не став відзначати гол в ворота колишньої команди і красномовним жестом продемонстрував свою лояльність до ще недавно рідним трибунам.

Чи не відстав в скромності від досвідченого захисника і наставник господарів Володимир Шаран. Тренер спростував наявність у свого клубу срібних амбіцій. "Багато хто говорить, що ми замахнулися на друге місце, але мені смішно це чути. Наше завдання - потрапити в шістку. У нас не настільки кваліфіковані гравці групи атаки, які можуть досягати успіху в кожному поєдинку.

Перемагаємо за рахунок колективних дій, фізичної підготовки та самовіддачі. У нас команда - пристойного рівня ".

Полтавський поєдинок став визначною ще з однієї причини. Призначення повністю жіночої бригади арбітрів для українського футболу - акція безприкладна. Помічники вже досвідченої Катерини Монзуль Марина Стрілецька і Олександра Ардашева відпрацювали без будь-яких помилок. Так що, цілком можливо, своєрідний суддівський матріархат ще повториться.