Челсі обіграв Кристал Пелас

04 листопада 2018, 22:18 | Футбол
альваро мората и педро, getty images

В рамках 11-го туру АПЛ відбулося чергове лондонське дербі - Челсі приймав Кристал Пелас. Мауріціо Сарри як і раніше не міг розраховувати на Едена Азара в старті, але вже мав козир в рукаві, володіючи можливістю випустити його в другій таймі. Команди бадьоро почали зустріч, по черзі проводячи атаки і граючи практично без центру поля, але потім господарі відійшли від такого шаленого футболу, забравши м'яч під свій контроль і перекочуючи його на чужій половині поля, правда, особливої ??користі це не приносило, ударів по воротах практично не було, а при наявності оних Хеннессі не доводилося серйозно працювати.

На 32-й хвилині "пенсіонери" реалізували перший же небезпечний момент - Педро з другої спроби відправив м'яч Мората, а Альваро другим дотиком пробив повз Хеннессі. Після забитого гола Челсі продовжив грати в тому ж дусі і досить швидко забив ще раз, але гол не був через офсайд у Вілліана, якого, схоже, не було. До закінчення першого тайму на полі була лише одна команда, запала "орлів" вистачило зовсім ненадовго, потім вони дозволяли супернику робити з м'ячем все, що йому хотілося. Підопічні Сарри намагалися подвоїти свою перевагу в рахунку до відходу на перерву, але не змогли серйозно потривожити Хеннессі, таким чином, команди вирушили в роздягальні за мінімальної переваги господарів.

Початок другої половини зустрічі вийшло нудним команди по черзі володіли м'ячем, але все обмежувалося лише його перекочування в центрі поля. Пожвавила гру обрізка Мората на 53-й хвилині, яка привела до голу в ворота Челсі - Таунсенд обігрався з Макартуром і пробив у протихід Аррісабалаге - 1: 1. Пропустивши безглуздий гол, господарі були зобов'язані відповісти на такий конфуз, "сині" перебралися на чужу половину поля, але не могли розкрити оборону суперника. Сарри вирішив, що так справа не піде, і випустив на поле Азара, а на додачу до нього ще й Ковачіча.

Поява бельгійця відразу принесло плоди - Еден тут же заробив штрафний, який сам же подав, група гравців пролетіла повз м'яч, завдяки чому він опинився у Мората, а Альваро не розгубився і відправив м'яч у дальній нижній кут - 2: 1. Після забитого гола господарі не зупинилися, а продовжили гнути свою лінію, і досить швидко забили ще раз - Алонсо прострілив в штрафний майданчик, а Педро ударом в дотик відправив м'яч у кут воріт - 3: 1.

Забезпечивши комфортну перевагу в рахунку, Челсі віддав м'яч у володіння супернику, який намагався відродити інтригу, але всі спроби виявилися марними. Уже в компенсований час Мората мав блискучу можливість оформити хет-трик, але Альваро не зумів реалізувати вихід один на один з Хеннессі. Як підсумок, підопічні Сарри здобули комфортну перемогу і зрівнялися з Ліверпулем за кількістю набраних очок, а "орли" продовжують залишатися всього в трьох очках від зони вильоту.

У 12-му турі Челсі прийме ліверпульський Евертон, а Кристал Пелас чекає третю поспіль лондонське дербі - цього разу проти Тоттенхема.

Челсі - Кристал Пелас 3: 1.

Голи: Мората, 32, 65, Педро, 70 - Таунсенд, 53 Челсі: Аррісабалага - Аспілікуета, Рюдігер, Давид Луїс, Алонсо - Канте, Жоржина (Фабрегас, 80), Барклі (Ковачич, 64) - Педро, Мората, Вілліан ( Азар, 64) Кристал Пелас: Хеннессі - Ван-Біссака, Томкинс, Сако, ван Аанхолт - Куяте, Мілівоєвіч, Макартур (Шлупп, 80) - Таунсенд, заа, Майер (Айю, 71) Попередження: Мілівоєвіч.