Сачко: Змогли виграти і приберегти щось на Карабах

04 листопада 2018, 22:14 | Футбол
Василий Сачко

Головний тренер Ворскли Василь Сачко радий, що його команда зможе готуватися до поєдинку проти Карабаху в Лізі Європи в хорошому настрої.

"Ми домовлялися з хлопцями включитися з перших же хвилин, - цитує Василя Сачко офіційний сайт Ворскли. - Ми повинні були зіграти агресивно, швидше, ніж суперник, атакувати, створювати тиск. Це нам вдалося: ми забили м'яч, потім другий, і могли реалізувати ще кілька моментів.

У другому таймі було складніше, довелося відбивати навал суперника, але ми впоралися. Перед нами стояло завдання виграти - ми її вирішили. Але при цьому, сподіваюся, приберегли дещо і на Карабах ".

Матч Ворскла - Карабах відбудеться в четвер, 8 листопада, на стадіоні Ворскла імені Бутовського. Початок о 22:00 за київським часом.

Бажаєте дізнаватися головні футбольні новини першими? Підписуйтесь на наш канал в Telegram! Стежити за нашим сайтом ви також можете в Facebook, Instagram і Twitter.

За матеріалами: vorskla.com.ua