Хацкевич: Нам дорікають, що ми граємо "автобусом", але в другому таймі Шахтар більше оборонявся

03 листопада 2018, 21:36 | Футбол
Александр Хацкевич, ФК Шахтер

Головний тренер Динамо Олександр Хацкевич відповів на питання журналістів після поразки від Шахтаря (1: 2) в 14-му турі УПЛ.

"Не завжди рахунок на табло відображає гру. Нам дорікають, що ми граємо "автобусом", але в другому таймі Шахтар більше оборонявся. Свої моменти треба реалізовувати. Ми сьогодні створили кілька 100% моментів, більше контролювали м'яч.

За гру хлопці заслуговують тільки найкращі слова ".

"Шапаренко? Я не знаю які чутки ходили навколо", - зазначив Хацкевич.

Бажаєте дізнаватися головні футбольні новини першими? Підписуйтесь на наш канал в Telegram! Стежити за нашим сайтом ви також можете в Facebook, Instagram і Twitter.