Кавані, Мбаппе і Неймар принесли ПСЖ перемогу над Анже

25 серпня 2018, 22:28 | Футбол

Парижани розібралися з Анже в матчі чергового туру чемпіонату Франції.

Вже на 12 хвилині рахунок у матчі відкрив Едінсон Кавані, однак менш ніж через 10 хвилин Анже заробив пенальті, який був успішно реалізований Тома манганіт.

У підсумку ж перемогу ПСЖ принесли точні удари двох інших представників зіркової атакуючої трійки команди - Киліана Мбаппе і Неймара.

ПСЖ - Анжер 3: 1 Голи: Кавані, 12, Мбаппе, 51, Неймар, 66 - манганіт, 21 ПСЖ: Ареола - КЕРЕРА (Нсок, 46), Тіаго Сілва, Кімпембе - Маркіньос, Рабьо, Ді Марія (Дракслер, 85) , Меньє - Кавані (Нкунку, 73), Мбаппе, Неймар Анже: Бютель - Павлович, Траоре, Манко, Ндоє - Рен-Аделаїд (Ель-Мела, 76), манганіт, Фюльжені (Канга, 61), Ті - Сантамарія, Капель (Аіт-Нурі, 82) Попередження: КЕРЕРА - Нсок.