Олександрія впевнено обіграла Ворсклу

25 серпня 2018, 20:43 | Футбол

Дубль Євгена Банади приніс олександрійцям три очки в матчі з Ворсклою (2: 0).

Програма шостого туру тривала зустріччю Олександрії і Ворскли. Володимир Шаран провів істотну ротацію після програного поєдинку Динамо. З перших хвилин олександрійці кинулися в атаку і мали кілька напівмоментів, які не змогли завершити акцентованими ударами по воротах. Втім, вже на п'ятнадцятій хвилині рахунок був відкритий. Кирило Ковалець навісив з кутового у штрафну, де Євген Банада звільнився від опіки і відправив м'яч у ворота. 1: 0.

Здавалося, що зараз господарі відійдуть в оборону і гратимуть "другим номером", але не встигли полтавці толком провести атаку, як в їхніх воротах побував другий м'яч - Євген Банада дочекався передачі на дальній штанзі і відправив м'яч у порожній кут воріт. 2: 0. І тільки після цього команді Василя Сачко вдалося великими силами перейти на чужу половину, а Олександрія чекала помилку противника.

За десять хвилин до кінця тайму, Ковалець вирвався на ударну позицію, але не зміг переграти Богдана Шуста в ближньому бою. Гравці Ворскли виглядали дуже нервово і, відверто кажучи, приречено - нічого їм не вдавалося в атакуючій грі. У дебюті другого тайму команди не демонстрували високі швидкості гри. Олександрії просто нікуди було поспішати, а полтавчани просто не могли підвищити темп.

Тренер гостей зробив заміни, щоб освіжити атакуючу лінію команди. Ворскла стала набагато частіше володіти м'ячем, але особливо загострити ситуацію не вдавалося. Центральна зона Олександрії діяла компактно і надійно. Підопічні Володимира Шарана змогли довести поєдинок до логічного завершення, а фінальний свисток зафіксував перемогу Олександрії.

Олександрія - Ворскла 2: 0 Голи: Банада, 15, 17.

Олександрія: Паньків - Микицей, Бондаренко, Шендрик, Цуріков - Банада, Запорожан - Протасов (шастати, 74), Ковалець (Сітало, 85), Задерака (Полярус, 56) - Пономар.

Ворскла: Шуст - Пердута, Чижов, Мартиненко (Даллку, 36), Артур - Шарпар, Кравченко (Габелок, 71) - Кобахідзе (Кадімян, 63), Карека, Дитина - Коломоєць.

Попередження: Протасов - Артур, Шарпар, Дитина, Чижов, Кравченко.