Зоря і Олімпік обійшлися без забитих голів

19 серпня 2018, 23:54 | Футбол
антон кравченко, фк олимпик

У Запоріжжі, напередодні героїчно пройшла Брагу в Лізі Європи, Зоря приймала донецький Олімпік. Юрій Вернидуб вирішив не вдаватися до ротації, а випустив з перших хвилин основного складу, розраховуючи на перемогу, що стосується донеччан, то вони також грали в своєму оптимальному поєднанні. Відразу ж після стартового свистка господарі забрали м'яч під свій контроль в надії забити швидкий гол, але вони не були гострі у фінальній третини поля, не допомагали навіть зароблені стандартні положення.

Забити швидкий гол не вдалося, але потім у луганчан з'явилася прекрасна можливість відкрити рахунок, коли Ледньов вивів Рафаеля на ударну позицію, той пробив повз Кринська, але Е. Пасіч прийшов на підстрахування своєму воротареві і вніс м'яч з воріт. Згодом підопічні Романа Санжара зуміли вирівняти гру і намагалися чинити тиск на володіння Махарадзе, але не так і не змогли розкрити оборону суперника, намагаючись компенсувати це дальніми ударами по воротах, але в цьому компоненті донеччани не досягли успіху. Під завісу першого тайму гості отримали чудову можливість забити, заробивши небезпечний штрафний, але Ксьонз завдав не найвдаліший прямий удар по воротах. На перерву команди вирушили, так і не відкривши рахунок.

Відразу ж після перерви Санжар випустив на поле Г. Пасіч і Сондея з метою посилення атаки, після їх появи на полі Олімпік став більше володіти м'ячем, окупувавши чужу половину поля, але це не приносило ніяких дивідендів, так як донеччанам не вдавалося розкрити оборону суперника, яка діяла досить грамотно і практично не давала Махарадзе приводів для вступу в гру, гостям залишалося лише покладатися на помилки з боку суперника, але таких в звітному поєдинку не було.

У другій половині другої 45-хвилинки підопічні Ю. Вернидуба таки зуміли відвести гру зі своєї половини поля, перебравшись на чужу, найбільш активним у складі луганчан був вийшов на заміну Кочергін, який розганяв таки своєї команди, але до ударів по воротам вони доходили рідко, та й постріли були дуже небезпечними, за винятком удару самого Кочергіна в самій кінцівці зустрічі, після якого м'яч просвистів поруч зі штангою. Як підсумок, команди провели рівний матч, створивши мінімум небезпечних моментів, і так і не награли на перемогу, задовольняючись нічийним результатом.

У 6-му турі Зоря прийме чернігівську Десну, а Олімпік зіграє в донецькому дербі з Шахтарем.

Зоря - Олімпік 0: 0 Зоря: Махарадзе - Тимчик, Сваток, Вернидуб, Чеберко - Харатін, Гордієнко - Караваєв (Арвеладзе, 90), Ледньов (Кочергін, 66), Хомченовський - Рафаель (Кабан, 53) Олімпік: Кринська - Зубейко, Гришко, Кравченко, Е. Пасіч - Кольцов, Вакуленко - Ксьонз, Тейшейра (Сондей, 46), Балашов (Г. Пасіч, 46) - Дегтярьов Попередження: Гордієнко, Харатін.