Манчестер Юнайтед поступився Брайтону

19 серпня 2018, 22:32 | Футбол

Підопічні Жозе Моуріньо зазнали першої поразки в поточному розіграші АПЛ (2: 3).

В рамках другого туру Брайтон на Фалмер приймав Манчестер Юнайтед. У заявці гостей не виявилося Алексіса Санчеса, а його місце в старті зайняв Антоні Мартіаль. З перших хвилин команди вели боротьбу за територіальну перевагу. На десятій хвилині Ромелу Лукаку отримав м'яч в штрафній і метил в ближній кут - поруч зі штангою пройшов удар. А в середині тайму рахунок був відкритий - Соллі Марч прострілив з лівого флангу, а Гленн Мюррей ударом в один дотик переграв Де Хеа. 1: 0.

Здавалося, що зараз "чайки" підуть в глуху оборону, але вже в наступній атаці в штрафний гостей виник сумбур - Нокар переправив м'яч на Даффі, а той поцілив у дальній кут воріт. 2: 0. Манкуніанці відразу ж кинулися в атаку великими силами і змогли один гол відіграти - Люк Шоу пробив з лінії штрафного - м'яч зачепив супротивника, а Лукаку здорово зреагував на рикошет. 2: 1.

Втім, Брайтон вирішив не зупинятися на досягнутому і в кінці тайму господарі заробили пенальті. Паскаль Гросс пробив по центру - Де Хеа зачепив м'яч ногою, але відбити удар не зміг. 3: 1. На другий тайм Жозе Моуріньо випустив Джессі Лінгард і Маркуса Рашфорд, а під кінець години гри з'явився і Маруан Феллаїні. Проте, "чайки" не дозволяли противнику виконувати прицільні навісні передачі.

Гравці Брайтона здорово пресингували і не давали гостям спокійно вибудовувати позиційний наступ. Гра Манчестер Юнайтед мала велику кількість браку, а в останні десять хвилин команда "Особливого" і зовсім виглядала приречено. Уже в компенсований час Феллаїні заробив пенальті, який реалізував Погба. 3: 2.

Однак навряд чи це додало радості шанувальникам "червоних дияволів".

Брайтон - Манчестер Юнайтед 3: 2 Голи: Мюррей, 25, Даффі, 27, Гросс, 44 (з пенальті) - Лукаку, 34, Погба, 90 + 5 (з пенальті).

Брайтон: Райан - Монтойя, Даффі, Данк (Балогун, 20), Бонг - Нокарт, Стівенс, Проппер, Марч - Гросс (Кайал, 89) - Мюррей (Локад, 90 + 3).

МЮ: Де Хеа - Янг, Лінделеф, Байї, Шоу - Фред, Перрейра (Лингард, 46), Погба - Мата (Рашфорд, 46), Лукаку, Мартіаль (Феллаїні, 60).

Попередження: Мюррей - Мартіаль.