Десна і Карпати не виявили переможця в результативному матчі

19 серпня 2018, 21:11 | Футбол
марьян швед записал на свой счет голевую передачу, фк карпаты

В рамках 5-го туру УПЛ чернігівська Десна приймала львівські Карпати, обидві команди не кращим чином стартували в чемпіонаті, здобувши всього по одній перемозі в чотирьох матчах, але прагнули покращити своє турнірне становище за підсумками звітного поєдинку. Підопічні Олександра Рябоконя заволоділи ігровою і територіальною перевагою на правах господарів поля відразу ж після стартового свистка, але зовсім не загрожували воротам Кучинського, то ж можна сказати і про гостей, які в першій половині тайму практично не виявлялися по близькості від володінь Паста.

"Сіверяни" продовжували багато володіти м'ячем і на 25-й хвилині таки отримали нагороду за свої старання, правда, дуже сильно допоміг їм у цьому воротар Карпат Кучинський, який відбив м'яч прямо на Безбородько після нескладного удару Банасевіча, а Денис добив м'яч у ворота, відкривши рахунок - 1: 0. Після пропущеного гола підопічні Жозе Мораїша забрали м'яч під свій контроль, Карраскаль часто брав ініціативу на себе і двічі пробив по воротах з меж штрафного, але першому удару забракло влучності, а після другого в рамці воріт надійно зіграв Паст. На 42-й хвилині справи Карпат стали ще гірше, так як вони пропустили вдруге, Кучинський невпевнено зіграв на виході після подачі кутового, завдяки чому Д. Фаворов відправив м'яч у порожні ворота - 2: 0, в даному епізоді не обійшлося без скандалу, так як Гітченко порушував правила в атаці в боротьбі з Федецьким, але головний арбітр цього не побачив.

Друга половина зустрічі вийшла діаметрально протилежною, після відновлення гри вже Карпати багато володіли м'ячем, практично не віддаючи його супернику, правда, в одному з таких випадків господарі могли забивати третій гол, убивши інтригу, але на допомогу Кучинському прийшла штанга після прицільного удару Хльобаса. А ось вже в наступній атаці "леви" свій шанс забити не упустили - швидка атака підопічних Мораїша завершилася пасом Шведа на Мірошниченко, який обвідним ударом в дотик спрямував м'яч у сітку - 2: 1.

Після цього гості набули впевненості у власних силах і окупували чужу половину поля, сподіваючись дотиснути суперника, але досить довго зробити це не вдавалося, захисники Десни діяли надійно і не давали м'ячу долетіти до воріт. Карпати отримали свій шанс завдяки заробленого штрафному, який і допоміг відновити паритет - на 80-й хвилині Мендес виконав подачу точно на голову Мехремічу, а боснієць відправив м'яч у сітку - 2: 2. У кінцівці поєдинку львів'яни намагалися вирвати перемогу, але так і не досягли успіху в цьому компоненті, здобувши лише нічию, яку вони можуть занести собі в актив завдяки героїчній порятунку в, здавалося, вже безнадійному матчі.

У 6-му турі Десна відправиться в гості до луганської Зорі, а Карпати приймуть Арсенал-Київ.

Десна - Карпати 2: 2.

Голи: Безбородько, 25, Д. Фаворов, 42 - Мірошниченко, 58, Мехреміч, 80 Десна: Паст - Д. Фаворов, Гітченко, Братков, Мостовий - Коберідзе, Огиря - Банасевіч (Люлька, 66), Хльобас, А. Фаворов (Ковпак, 86) - Безбородько (Філіппов, 68) Карпати: Кучинський - Мірошниченко, Федецький, Мехреміч, Лебеденко - Вербний (Мендес, 56), Ербес, Ді Франко (Гуцуляк, 84) - Мякушко, Карраскаль - Швед (Варгас, 64) Попередження: Коберідзе - Ербес, Карраскаль.