Маріуполь поступився Бордо в першому матчі

09 серпня 2018, 23:18 | Футбол

Підопічні Олександра Бабича програли жирондинцям, ведучи по ходу матчу (1: 3).

В рамках першого матчу третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи Маріуполь в Одесі брав Бордо. Французи минулого стадії пройшли Вентспілс, здобувши перемоги в обох зустрічах. Команда Олександра Бабича, в свою чергу, здолала Юргорден. У "приазовців" вийшов досить очікуваний склад, а ось французи здивували хоча б відсутністю в основі Де Превілля.

З перших хвилин поєдинку команди по черзі проводили атаки, а гол вдалося забити господарям. Дмитро Мишнєв виявився першим на підборі на лінії штрафного і пробив у самісінький кут в падінні. 1: 0. Французи відповіли досить швидко - Пабло виграв боротьбу за "другий поверх" після подачі з кутового і пробив - Худжамов з другої спроби м'яч забрав. А ось під кінець тридцяти хвилин гри Рустам був безсилий. Гаетан Лаборде отримав передачу від Юнусса Санкаре на лінії штрафного і носком проштовхнув м'яч у кут воріт. 1: 1.

Підопічні Олександра Бабича проводили досить змістовні випади, але завершувати атаки прицільними ударами вдавалося рідко. А на останньому рубежі господарів підвів голкіпер. Рустам Худжамов забарився з прийняттям рішення, а потім вибив м'яч в Гаетана Лаборде - від француза той залетів у ворота. 1: 2. Тренер Маріуполя відреагував на те, що відбувається перестановкою в перерві: Борячук замінив Чурко.

Втім, голом знову відзначилися гості. Орельєн Тчуамені пробив точно в кут з лінії штрафної після відмінної знижки Санкаре. 3: 1. Наша команда могла відіграти один гол, коли Андрій Борячук потужно пробив із середньої дистанції - каркас воріт прийняв на себе удар. Також, можна згадати удар Піхаленка з підступів до штрафного, м'яч просвистів над поперечиною.

В кінці матчу жирондинці могли довести рахунок до розгромного, але Маріуполю повезло. Фінальний свисток арбітр зафіксував рахунок "1: 3".

Маріуполь - Бордо 1: 3 Голи: Мишнєв, 7 - Лаборде, 33, 37, Тчуамені, 49 Маріуполь: Худжамов - Дава (Вакула, 66), Яворський, Биков - Полегенько, Тищенко (Горбунов, 82), Пихаленок, Мишнєв, Демір - Фомін, Чурко (Борячук, 46).

Бордо: Костильов - Гайіч (Левчук, 78), Кунде, Пабло, Пундж - Санкаре (Вада, 87), Плашил, Тчуамені - Кама, Лаборде, Юссуф (Лерагер, 78).

Попередження: Чурко, Демір.