Житлобуд-1 почав виступи в жіночій Лізі чемпіонів з розгрому Біркіркару

07 серпня 2018, 19:59 | Футбол

Чемпіон України Житлобуд-1 великою перемогою зазначив старт в жіночій Лізі чемпіонів.

У першому матчі групового попереднього раунду жіночої Ліги чемпіонів Житлобуд-1 не залишив каменя на камені від Біркіркару.

Уже в першому таймі результат поєдинку став гранично ясний: харків'янки забили в ворота мальтійської команди 5 м'ячів, 2 рази перевірили на міцність каркас воріт і надали можливість голкіперу суперниць зробити кілька блискучих сейвів.

Після перерви, вирішивши заощадити сили перед наступними матчами, господині злегка скинули оберти, але, тим не менш, змогли забити ще 3 м'ячі.

10 серпня українки зустрінуться з Кардіффом, а 13 серпня зіграють проти, мабуть, самого небезпечного суперника в квартеті - Олімпією.

В основний раунд жіночої Ліги чемпіонів вийдуть переможниці 10-ти груп і 2 кращі команди з посіли в групах другі місця.

Житлобуд-1 - Біркіркара 8: 0 Голи: Шевчук, 6, Апанащенко, 9, Куніна, 26, 63, Вороніна, 36, 43, Мозольская, 78, Петрик, 85.

Бажаєте дізнаватися головні футбольні новини першими? Підписуйтесь на наш канал в Telegram! Стежити за нашим сайтом ви також можете в Viber і Twitter.