Олександрія обіграла Десну

05 серпня 2018, 22:49 | Футбол

Голи Євгена Банади і Валерія Бондаренко принесли Олександрії три очки в матчі з "мешканцями півночі" (2: 0).

В рамках третього туру УПЛ Десна в рідних стінах приймала Олександрію. Підопічні Володимира Шарана йшли на третьому місці з шістьма очками і без пропущених голів. "Сіверяни", в свою чергу, поступилися Шахтарю і познущалися над Маріуполем. Олександр Рябоконь залишив на лаві запасних Сергія Старенького, який тривалий час виступав за Олександрію.

Десна кілька активніше почала матч, але голом відзначилися гості. Євген Банада шикарним ударом з-за меж штрафного вразив кут воріт противника. 0: 1. Чи не Мар'ян Швед звичайно, але в реаліях нашого футболу дуже непоганий гол. "Сіверяни" відразу ж підвищили темп і намагалися розкрити масовану оборону противника. Гітченко дуже часто опинявся в штрафній суперника, але акцентований удар так нанести і не зміг. Олександрія відповіла під завісу тайму - Грицук навісив на дальню штангу, звідки Полярус скинув м'яч в центр - Литовка впорався з ударом Сітало.

На перерву команди пішли за мінімальної переваги команди Володимира Шарана, а в дебюті другого тайму гості могли подвоїти перевагу, коли Віталій Пономар дочекався м'яч на дальній штанзі і пробивав з кількох метрів - Литовка "прочитав" момент і виручив Десну. А ось вже в наступній атаці Ігор був безсилий. Після подачі з кутового Олексій Довгий зробив знижку в центр, звідки Валерій Бондаренко відправив м'яч під поперечину. 0: 2.

Олександр Рябоконь відразу ж зробив заміну акцентовану на посилення атаки: замість Луки Коберідзе з'явився Артем Фаворов. Півзахисник освіжив гру команди, але до серйозної загрози воротам Паньківа було далеко. Підопічні Володимира Шарана грамотно побудували оборонні порядки і чекали на свій шанс на контврипаде. До кінця зустрічі жодна з команд так і не змогла змінити рахунок, тому фінальний свисток арбітра зафіксував впевнену перемогу Олександрії, яка дозволила команді вийти на першу сходинку таблиці.

Десна - Олександрія 0: 2 Голи: Банада, 6, Бондаренко, 53.

Десна: Литовка - Люлька (Старенький, 71), Гітченко, Братков, Мостовий - Коберідзе (А. Фаворов, 57), Огиря - Д. Фаворов, Хльобас, Волков (Ковпак, 67) - Філіппов.

Олександрія: Паньків - Пашаєв, Бондаренко, Шендрик, Цуріков - Банада (Довгий, 46), Запорожан - Полярус (Протасов, 68), Грицук, Пономар (Задерака, 54) - Сітало.

Попередження: Люлька, Мостовий, Огиря, Хльобас, Старенький - Полярус.