Майбутній суперник Динамо по кваліфікації ЛЧ здобув впевнену перемогу

03 серпня 2018, 23:49 | Футбол

У третьому турі чемпіонату Чехії Славія обіграла Опаву з рахунком 3: 1.

Майбутній суперник Динамо в третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів Славія здобула перемогу в чемпіонаті Чехії над Опава з рахунком 3: 1.

Відкрив рахунок в матчі Хушбауер, він же подвоїв перевагу господарів відразу після перерви, проте гол Кузмановича на 80-й хвилині поставив під сумнів перемогу Славії, і лише на 90-й хвилині вийшов на заміну Олайінка зняв всі питання.

Славія - Опава 3: 1 Голи: Хушбауер, 20, 51, з пенальті, Олайінка, 90 - Кузманович, 80.

Славія:

Даніел Колар, боржомі, Коуфал, Делі, Хушбауер, Стох, Сікора (Балуці, 68), Нгадеу-Нгаджуі, Жмрал (Олайінка, 83), Соучек, текли (Шкода, 71).

Попередження: Нгадеу-Нгаджуі.

Перший матч третього кваліфікаційного раунду Славія - Динамо відбудеться 7 серпня в Празі на стадіоні Едем Арена. Початок о 20:30.

Бажаєте дізнаватися головні футбольні новини першими? Підписуйтесь на наш канал в Telegram! Стежити за нашим сайтом ви також можете в Viber і Twitter.