Шахтар впевнено обіграв Десну

25 липня 2018, 22:29 | Футбол

Голи Жуніора Мораеса і Марлоса принесли "гірникам" три очки в першому турі нового сезону (2: 0).

Шахтар на вихідних мінімально поступився Динамо в матчі за Суперкубок України, тому був сповнений рішучості відкрити сезон-2018/2019 перемогою. Протистояла "гірникам" Десна, яка тільки піднялася в елітний дивізіон. Втім, склад "сіверян" був сповнений досвідчених гравців, які можуть доставити труднощі будь-якому супротивникові.

З перших хвилин Десна виглядала вельми активно, а донеччанам не вдавалося повністю заволодіти ігровою ініціативою. Якийсь час підопічні Паулу Фонсека не могли підібратися до володіннями Ігоря Литовки. Перший дійсно небезпечний момент виник лише під кінець години гри. Він же і увінчався взяттям воріт. Жуніор Мораес прийняв м'яч першим дотиком після прострілу від Данченко, а другим вразив кут воріт. 0: 1.

За час, що залишився до кінця тайму час команди гостротою не порадували, проте був момент, коли Артем Фаворов пробивав у падінні після закидав Дениса Фаворова, але не влучив по м'ячу із забійної позиції. На другий тайм Олександр Рябоконь випустив Хльобаса, який очікувався з перших хвилин зустрічі. Проте, наступний гол на свій рахунок записали гості. Марлос обігрався з Віктором Коваленком, хитнув воротаря і захисника і відправив м'яч у порожні ворота. 0: 2.

"Сіверяни" могли скоротити відставання вже в наступній атаці - Денис Фаворов отримав м'яч в межах карного майданчика, але пробив повз ворота воріт метрів з десяти. Після цього Паулу Фонсека вдався до замін - на полі з'явилися Тайсон і Майкон. Перший відразу ж додав швидкості атакам "гірників". Марлос і Тайсон розірвали оборону противника - українець віддав на Дентіньо, але той із забійної позиції пробив вище воріт.

Під завісу зустрічі обидві команди показували хороший темп гри, але більше голів вболівальники не побачили.

Фінальний свисток зафіксував впевнену перемогу донеччан.

Десна - Шахтар 0: 2 Гол: Мораес, 31, Марлос, 56.

Десна: Литовка - Люлька, Гітченко, Братков, Мостовий - Д. Фаворов, Огиря, А. Фаворов (Хльобас, 46), Коберідзе (Старенький, 72), Волков - Філіппов (Ковпак, 81).

Шахтар: Пятов - Данченко, Хочолава, Ракицький, Матвієнко - Алан Патрік (Майкон, 62), Степаненко - Марлос, Коваленко (Дентіньо, 76), Фернандо (Тайсон, 60) - Мораес.

Попередження: Коберідзе - Алан Патрік, Ракицький.