Олімпік впевнено обіграв Металіст 1925 контрольному поєдинку

13 липня 2018, 16:22 | Футбол

Донецький клуб відіграв завершальний матч на харківських зборах.

Олімпік перший раз засмутив Металіст 1925 незадовго до перерви, відкривши рахунок в матчі зусиллями Балашова.

Подвоїв ж перевага донеччан Вакуленко, який відзначився під завісу другого тайму.

Олімпік - Металіст 1 925 2: 0 Голи: Балашов, 39, Вакуленко, 88 Олімпік: Кринська - Зубейко, Гришка (к), Вакуленко, Козлов - Кольцов, Мелінішін, Сондей, Ксьонз - Балашов, Загорулько По ходу матчу на поле також з'явилися Лтайф , Пасіч Е. , Пасіч Г.

, Трояновський, Немчанінов, Тейшейра, Бєлєнький, Абдул, Морозенко.

Металіст 1925: Дьяков (Сидоренко), гравець на перегляді (Е. Коваленко), гравець на перегляді (Давидов 46), гравець на перегляді (гравець на перегляді), гравець на перегляді (гравець на перегляді), Жданов (гравець на перегляді, 46), Ємельянов (Ралюченко 46), Країв (Фернандо 46), синиця (Чегурко 46), Романов (Цвіренко 46), Поспєлов (І. Коваленко 46).

Попередження: Поспєлов, Фернандо.