Зоря обіграла колишню команду Гавранчича, Нінковича і Коларова

09 липня 2018, 22:07 | Футбол

Зоря здобула третю поспіль перемогу на передсезонних зборах в Словенії, здолавши Чукарички - 3: 1.

У третьому контрольному поєдинку на зборах в Словенії Зоря зустрілася з сербським Чукарички. За підсумками минулого чемпіонату Сербії Чукарички посіли шосте місце, раніше кольору команди захищали колишні київські динамівці Горан Гавранчич і Мілош Нінкович, а також один з лідерів нинішньої збірної Сербії і Роми Александар Коларов.

Перша половина зустрічі пройшла в рівній боротьбі, але практично без моментів. Лише після того, як Кочергін з передачі Хомченовського відкрив рахунок, серби активізувалися і на 44-й хвилині зрівняли рахунок з пенальті, призначеного за фол Опанасенко.

Втім, на початку другого тайму луганчани знову вийшли вперед: стрімка контратака закінчилася ударом Караваєва в штангу і добиванням Кочергіна.

На цьому футболісти Зорі не зупинилися, і на 77-й хвилині триходівка Харатін - Гордієнко - Тимчик завершилася ще одним голом - 3: 1.

Зоря: Луїс Феліпе (Чуваев, 46), Сілас (Гордієнко, 46), Арвеладзе (Тимчик, 65), Чеберко (Литвин, 65), Караваєв (Ель-Буаззаті, 65), Хомченовський (шавлії, 65), Кочергін (Каменюка , 65), Опанасенко (Фаупала, 65), Прийма (Харатін, 46), Сваток (Сілва, 65), Вернидуб (Чечер, 65).

Бажаєте дізнаватися головні футбольні новини першими? Підписуйтесь на наш канал в Telegram! Стежити за нашим сайтом ви також можете в Viber і Twitter.